ПРО БУДИНОК ПРЕСТАРІЛИХ СВЯТОГІР'Я

Альтернативный текст

Сучасний, насичений ритм життя не дозволяє нам належним чином подбати про свого літнього родича. Тим більше, що люди похилого віку потребують не тільки в догляді, а й медичної допомоги, спілкуванні, нових враженнях і приємних емоціях. Кращим виходом із ситуації стане звернення в приватний пансіонат «Святогір'я», співробітники якого забезпечать вашій близькій людині комфорт, безпеку, оточать її турботою і увагою.

Детальніше

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ

Якщо ви хочете оформити свого родича в приватний пансіонат для людей похилого віку «Святогір'я», то перше, що вам потрібно зробити - це зателефонувати за контактним номером телефону або скористатися формою зворотного зв'язку на офіційному сайті.

Наші консультанти детально дадуть відповідь на всі ваші питання, нададуть необхідну інформацію, що стосується оформлення. Після цього ви зможете особисто відвідати пансіонат, ознайомитися з умовами проживання, поспілкуватися з персоналом та іншими постояльцями та прийняти усвідомлене рішення.

Подивитися всі послуги

Реабілітація після інсульту в приватному пансіонаті

Інсульт - вкрай небезпечне з...

Реабілітація після перелому шийки стегна

Перелом шийки стегна вважаєт...

Професійний догляд за людьми похилого віку з деменцією в приватному пансіонаті

Стареча деменція - широко по...

Професійний догляд за онкологічними хворими

Онкологія - страшний діагноз...

Професійний догляд за інвалідами

Люди, які страждають інвалід...

Паліативна допомога в приватному пансіонаті

Важкі захворювання, часом не...

Грамотний догляд за лежачими хворими в приватному пансіонаті

Лежачі хворі вимагають цілод...

Грамотна реабілітація після інфаркту

Люди похилого віку переносят...

Геріатричний пансіонат

З віком люди слабшають, втра...

ПЕРЕЛІК ОСНОВНИХ ПОСЛУГ

Реабілітація після інфаркту

Літня людина після інфаркту вимагає цілодобового спостереження і професійного догляду. Тому поряд із пацієнтом постійно перебувають досвідчені фахівці, здатні в будь-який момент надати кваліфіковану допомогу.

Догляд за лежачими хворими

Для постояльців з обмеженою руховою функцією обладнані спеціальні кімнати, оснащені медичними меблями, кнопкою виклику фахівця. При цьому тут панує затишна, домашня атмосфера.

Догляд за інвалідами

Професійні медики, медсестри, досвідчені доглядальниці будуть регулярно моніторити стан хворого, допоможуть йому з виконанням побутових завдань (гігієнічні процедури, прийом їжі, перевдягання і т.д.).

Реабілітація після інсульта

Грамотна та своєчасна реабілітація дозволяє уникнути настільки небажаних ускладнень, прискорити процеси відновлення пацієнта, мінімізувати можливі ризики до мінімальних показників