У похилому віці людина все більше вимагає турботи і уваги, їй стає складно виконувати навіть елементарні побутові завдання. Родичі ж, змушені займатися фінансовим забезпеченням сім'ї і не мають можливості проводити з дідусями і бабусями достатньо часу. Приватний пансіонат для людей похилого віку в Червоному Лимані готовий повністю взяти на себе догляд за вашими близькими, забезпечивши їм гідні умови проживання, медичну допомогу та повноцінне спілкування.

Старість можна зустріти щасливо в будинку для літніх людей "Святогір'я"

Особливості проживання

Приватний пансіонат нічим не нагадує хоспіс або лікарню. Це сучасний, затишний заміський котедж, оснащений всім необхідним. До послуг постояльців надаються:

  1. Комфортабельні номери з якісними меблями і технікою, обставлені по-домашньому.
  2. Збалансоване, дієтичне 5-разове харчування. Меню складається дієтологом з урахуванням лікарських рекомендацій і особливостей організму літніх людей. Раціон відрізняється різноманітністю, а при його розробці беруть до уваги побажання і смакові переваги самих постояльців.
  3. Чиста постільна білизна, рушники, які регулярно змінюються і перуться турботливим персоналом.
  4. Розпорядок дня, важливий для поліпшення настрою і функціонування організму пенсіонерів.
  5. Цілодобове спостереження і професійний гігієнічний догляд.
  6. Кваліфікована медична та психологічна допомога.
  7. Атмосфера душевного тепла, турботи і уваги з боку працівників пансіонату.
  8. Контроль за прийомом медикаментозних препаратів, призначених постояльцям лікарем.
  9. Проведення профілактичних медичних оглядів, здача аналізів.
  10. Прекрасний парк для прогулянок з огородженою територією і мальовничими пейзажами.

Турбота, уважне ставлення, душевне тепло, з якими відносяться співробітники будинку для людей похилого віку до своїх підопічних, допомагає їм відчути себе краще, комфортніше, з радістю до життя.

Організація дозвілля

Літнім людям вкрай важливо відчувати себе потрібними, реалізованими і не залишатися на самоті. У пансіонаті створені всі умови для соціалізації та цікавого, захоплюючого проведення часу людей похилого віку.

Постояльці читають, розгадують кросворди, грають в настільні ігри, разом дивляться телевізор і гуляють по парку. Утворюються цілі групи за інтересами. Таким чином, пенсіонери знаходять не тільки нових друзів, а й цікаві захоплення, хобі, відкривають в собі таланти.

Об'єднанню і соціалізації сприяють різні культурні заходи, свята і торжества, що відзначаються в теплій, сімейній атмосфері. Унікальна можливість спілкуватися з іншими людьми, вести повноцінне, яскраве життя з'являється в пансіонаті навіть у інвалідів й лежачих хворих.

Доведено, що соціалізація, спілкування, позитивні емоції найкращим чином позначаються на психіці і здоров'ї людей похилого віку, а також допомагають збільшити тривалість їхнього життя.

Додаткові послуги

У приватному пансіонаті постояльцям надається психологічна допомога. Індивідуальні консультації, сеанси сімейної та колективної психотерапії, читання спеціальної літератури здійснюють украй благотворний вплив, допомагають людям похилого віку впоратися зі стресами і депресіями, подолати почуття самотності, знову знайти сенс життя.

Для літніх людей з порушеннями рухової функції створюються особливі умови. Такі постояльці проживають у спеціальних кімнатах, обставлених медичними меблями з кнопкою виклику персоналу. Поруч з пацієнтами цілодобово знаходиться досвідчена і кваліфікована доглядальниця. До завдань якої входить турбота про хворого, профілактика пролежнів і застійних явищ, гігієнічний догляд. У разі необхідності допомагає старенькому в прийомі їжі, перевдягання, переміщенні по території пансіонату.

Розміщення в центрі пропонується не тільки на постійній основі, а й тимчасово. Наприклад, оформити літню людину до пансіонату можна на той період, коли його родичі будуть перебувати у від'їзді, відрядженні.

Пансіонат приймає і пенсіонерів, яким потрібен медичний нагляд, лікування, відновлення, контроль. Для проведення реабілітації або терапевтичного курсу поза стінами клініки у домочадців може не вистачати часу, знань і навичок. Фахівці пансіонату подбають про те, щоб літня людина регулярно і своєчасно приймала прописані їй ліки, проходила фізіотерапевтичні процедури, дотримувалася дієти й інших рад лікуючого лікаря.

Звернувшись до приватного пансіонату для людей похилого віку в Червоному Лимані «Святогір'я», члени сім'ї можуть бути абсолютно спокійні і впевнені в комфорті і безпеці своєї дорогого людини. Співробітники центру знають, як зробити старість по-справжньому щасливою і благополучною.