У похилому віці людина все більше вимагає турботи і уваги, їй стає складно виконувати навіть елементарні побутові завдання. Родичі ж, змушені займатися фінансовим забезпеченням сім'ї і не мають можливості проводити з дідусями і бабусями достатньо часу. Приватний пансіонат для людей похилого віку в Червоному Лимані готовий повністю взяти на себе догляд за вашими близькими, забезпечивши їм гідні умови проживання, медичну допомогу та повноцінне спілкування.

Старість можна зустріти щасливо в будинку для літніх людей "Святогір'я"

Особливості проживання

Приватний пансіонат нічим не нагадує хоспіс або лікарню. Це сучасний, затишний заміський котедж, оснащений всім необхідним. До послуг постояльців надаються:

  1. Комфортабельні номери з якісними меблями і технікою, обставлені по-домашньому.
  2. Збалансоване, дієтичне 5-разове харчування. Меню складається дієтологом з урахуванням лікарських рекомендацій і особливостей організму літніх людей. Раціон відрізняється різноманітністю, а при його розробці беруть до уваги побажання і смакові переваги самих постояльців.
  3. Чиста постільна білизна, рушники, які регулярно змінюються і перуться турботливим персоналом.
  4. Розпорядок дня, важливий для поліпшення настрою і функціонування організму пенсіонерів.
  5. Цілодобове спостереження і професійний гігієнічний догляд.
  6. Кваліфікована медична та психологічна допомога.
  7. Атмосфера душевного тепла, турботи і уваги з боку працівників пансіонату.
  8. Контроль за прийомом медикаментозних препаратів, призначених постояльцям лікарем.
  9. Проведення профілактичних медичних оглядів, здача аналізів.
  10. Прекрасний парк для прогулянок з огородженою територією і мальовничими пейзажами.

Турбота, уважне ставлення, душевне тепло, з якими відносяться співробітники будинку для людей похилого віку до своїх підопічних, допомагає їм відчути себе краще, комфортніше, з радістю до життя.

Організація дозвілля

Літнім людям вкрай важливо відчувати себе потрібними, реалізованими і не залишатися на самоті. У пансіонаті створені всі умови для соціалізації та цікавого, захоплюючого проведення часу людей похилого віку.

Постояльці читають, розгадують кросворди, грають в настільні ігри, разом дивляться телевізор і гуляють по парку. Утворюються цілі групи за інтересами. Таким чином, пенсіонери знаходять не тільки нових друзів, а й цікаві захоплення, хобі, відкривають в собі таланти.

Об'єднанню і соціалізації сприяють різні культурні заходи, свята і торжества, що відзначаються в теплій, сімейній атмосфері. Унікальна можливість спілкуватися з іншими людьми, вести повноцінне, яскраве життя з'являється в пансіонаті навіть у інвалідів й лежачих хворих.

Доведено, що соціалізація, спілкування, позитивні емоції найкращим чином позначаються на психіці і здоров'ї людей похилого віку, а також допомагають збільшити тривалість їхнього життя.

Додаткові послуги

У приватному пансіонаті постояльцям надається психологічна допомога. Індивідуальні консультації, сеанси сімейної та колективної психотерапії, читання спеціальної літератури здійснюють украй благотворний вплив, допомагають людям похилого віку впоратися зі стресами і депресіями, подолати почуття самотності, знову знайти сенс життя.

Для літніх людей з порушеннями рухової функції створюються особливі умови. Такі постояльці проживають у спеціальних кімнатах, обставлених медичними меблями з кнопкою виклику персоналу. Поруч з пацієнтами цілодобово знаходиться досвідчена і кваліфікована доглядальниця. До завдань якої входить турбота про хворого, профілактика пролежнів і застійних явищ, гігієнічний догляд. У разі необхідності допомагає старенькому в прийомі їжі, перевдягання, переміщенні по території пансіонату.

Розміщення в центрі пропонується не тільки на постійній основі, а й тимчасово. Наприклад, оформити літню людину до пансіонату можна на той період, коли його родичі будуть перебувати у від'їзді, відрядженні.

Пансіонат приймає і пенсіонерів, яким потрібен медичний нагляд, лікування, відновлення, контроль. Для проведення реабілітації або терапевтичного курсу поза стінами клініки у домочадців може не вистачати часу, знань і навичок. Фахівці пансіонату подбають про те, щоб літня людина регулярно і своєчасно приймала прописані їй ліки, проходила фізіотерапевтичні процедури, дотримувалася дієти й інших рад лікуючого лікаря.

Звернувшись до приватного пансіонату для людей похилого віку в Червоному Лимані «Святогір'я», члени сім'ї можуть бути абсолютно спокійні і впевнені в комфорті і безпеці своєї дорогого людини. Співробітники центру знають, як зробити старість по-справжньому щасливою і благополучною.

ПРО БУДИНОК ПРЕСТАРІЛИХ СВЯТОГІР'Я

Альтернативный текст

Сучасний, насичений ритм життя не дозволяє нам належним чином подбати про свого літнього родича. Тим більше, що люди похилого віку потребують не тільки в догляді, а й медичної допомоги, спілкуванні, нових враженнях і приємних емоціях. Кращим виходом із ситуації стане звернення в приватний пансіонат «Святогір'я», співробітники якого забезпечать вашій близькій людині комфорт, безпеку, оточать її турботою і увагою.

Детальніше

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ

Якщо ви хочете оформити свого родича в приватний пансіонат для людей похилого віку «Святогір'я», то перше, що вам потрібно зробити - це зателефонувати за контактним номером телефону або скористатися формою зворотного зв'язку на офіційному сайті.

Наші консультанти детально дадуть відповідь на всі ваші питання, нададуть необхідну інформацію, що стосується оформлення. Після цього ви зможете особисто відвідати пансіонат, ознайомитися з умовами проживання, поспілкуватися з персоналом та іншими постояльцями та прийняти усвідомлене рішення.

Подивитися всі послуги