Для того щоб гідно зустріти старість, людині необхідні комфортні умови, грамотний догляд, здорове харчування, медична допомога, повноцінне спілкування і позитивні емоції. Подбайте про свого близького, оформивши його до приватного пансіонату для людей похилого віку в Бахмуті «Святогір'я». Кваліфіковані й досвідчені фахівці зроблять життя пенсіонера щасливим і безпечним, оточивши його турботою і увагою.

Гідна старість у приватному пансіонаті

Турбота про здоров'я

Співробітники пансіонату приділяють багато уваги турботі про здоров'я своїх підопічних. Заклад оснащений сучасним обладнанням і медичними меблями. Фахівці мають належний досвід роботи і профільну освіту. Для контролю за станом пенсіонерів регулярно проводяться профілактичні огляди, забір аналізів.

Якщо людина має проблеми зі здоров'ям, персонал стежить за тим, щоб вона правильно харчувалася, вчасно приймала лікарські препарати, виконувала лікарські рекомендації. Саме тому пансіонат – одне з кращих місць для проходження терапевтичного курсу, відновлення після травматичних пошкоджень, оперативних втручань, інфарктів, інсультів.

Не менше уваги приділяється харчуванню пенсіонерів. Раціон розробляє професійний дієтолог, піклуючись про те, щоб меню було не тільки корисним, але і смачним, різноманітним. При необхідності дотримання дієти для постояльця складається індивідуальна програма харчування.

Підвищеної турботи вимагають інваліди та лежачі хворі. До таких пацієнтів приставляється цілодобова доглядальниця, яка займається профілактикою пролежнів, виконує медичні маніпуляції, здійснює гігієнічний догляд, допомагає людині з пересуванням і прийомом їжі. Завдяки доглядальницям навіть люди з порушенням рухової функції мають можливість вести нормальне життя, спілкуватися з іншими постояльцями і відчувати себе повноцінними членами суспільства.

Психологічна допомога

Постояльцям пансіонату надається і професійна психологічна допомога. У центрі проводяться індивідуальні психологічні консультації, колективні тренінги, окрема робота проводиться з ближнім оточенням.

Психологічна допомога необхідна інвалідам та людям похилого віку, які мають проблеми зі здоров'ям, не менше, ніж грамотний догляд і лікування. Психологи допомагають літнім людям подолати різні страхи, депресію, почуття самотності і навчитися знову радіти життю.

Спілкування і розваги

Люди похилого віку мають гостру потребу в спілкуванні і позитивних емоціях. Тому одним із ключових пунктів програми проживання в пансіонаті є організація дозвілля. Постояльці центру спілкуються з персоналом, співробітниками, своїми однолітками, знаходять нових друзів за інтересами.

Кожна людина може відкрити для себе цікаві хобі і захоплення. Наприклад, заняття рукоділлям, спортом, творчістю. До щоденних розваг відносяться й прогулянки на свіжому повітрі, читання, перегляд фільмів і передач, дружні бесіди і чаювання. Крім того, для постояльців регулярно організовуються різні свята, концентри, тематичні вечори та інші захоплюючі заходи.

До речі, взяти участь в урочистостях можуть і члени сім'ї пенсіонерів. Співробітники пансіонату розуміють, наскільки важливо для людей похилого віку підтримувати зв'язок з близькими людьми. Тому тут створені всі умови для того, щоб родичі могли відвідувати пенсіонерів якомога частіше. Цьому сприяє зручна транспортна розв'язка і гнучкий графік роботи пансіонату. Якщо дозволяє стан здоров'я літньої людини, то близькі можуть навіть забирати її додому на вихідні і свята.

Пансіонат чи доглядальниця?

Часто перед родичами літньої людини стає питання: звернутися до доглядальниці чи скористатися послугами приватного пансіонату? Останнім часом все більше людей віддають перевагу спеціалізованим установам.

Адже багато аспектів (наприклад, дотримання режиму дня, прогулянки, повноцінне спілкування і соціалізація, цілодобове спостереження і професійна медична допомога) реалізувати в домашніх умовах просто неможливо. Якщо людина тяжко хвора, їй будуть потрібні особливі умови і грамотне лікування, що не завжди може надати доглядальниця.

Переконатися в тому, що постояльці живуть добре і щасливо, можна приїхавши до пансіонату і поспілкувавшись з нами особисто. Також родичі можуть поставити запитання співробітникам установи. Перед оформленням договору також рекомендується ознайомитися з відгуками інших пацієнтів.

Якщо ви хочете бути спокійними за свою рідну людину, подарувати їй благополучну старість, то просто зверніться за допомогою в приватний пансіонат для людей похилого віку в Бахмуті «Святогір'я».

ПРО БУДИНОК ПРЕСТАРІЛИХ СВЯТОГІР'Я

Альтернативный текст

Сучасний, насичений ритм життя не дозволяє нам належним чином подбати про свого літнього родича. Тим більше, що люди похилого віку потребують не тільки в догляді, а й медичної допомоги, спілкуванні, нових враженнях і приємних емоціях. Кращим виходом із ситуації стане звернення в приватний пансіонат «Святогір'я», співробітники якого забезпечать вашій близькій людині комфорт, безпеку, оточать її турботою і увагою.

Детальніше

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ

Якщо ви хочете оформити свого родича в приватний пансіонат для людей похилого віку «Святогір'я», то перше, що вам потрібно зробити - це зателефонувати за контактним номером телефону або скористатися формою зворотного зв'язку на офіційному сайті.

Наші консультанти детально дадуть відповідь на всі ваші питання, нададуть необхідну інформацію, що стосується оформлення. Після цього ви зможете особисто відвідати пансіонат, ознайомитися з умовами проживання, поспілкуватися з персоналом та іншими постояльцями та прийняти усвідомлене рішення.

Подивитися всі послуги