Сучасний, насичений ритм життя не дозволяє нам належним чином подбати про свого літнього родича. Тим більше, що люди похилого віку потребують не тільки в догляді, а й медичної допомоги, спілкуванні, нових враженнях і приємних емоціях. Кращим виходом із ситуації стане звернення в приватний пансіонат «Святогір'я», співробітники якого забезпечать вашій близькій людині комфорт, безпеку, оточать її турботою і увагою.

Що таке приватний пансіонат для людей похилого віку?

На відміну від державних будинків для людей похилого віку, де самотні люди похилого віку доживають свої дні, приватний пансіонат - це затишне місце з домашньою, теплою, сімейною атмосферою. Співробітники центру - професіонали, які знають, як зробити життя літньої людини цікавим, яскравим і емоційно насиченим.

Усі номери обладнані затишними, якісними меблями, сучасною технікою. Навколо пансіонату розташований прекрасний парк, де люди похилого віку можуть гуляти, проводити вільний час, насолоджуватися красою природи та дихати свіжим повітрям. Кожному гостю надається грамотний догляд, контроль за станом здоров'я, медичну та психологічну допомогу. Такий похід дозволяє максимально продовжити життя пенсіонера та значно підвищити її якість.

Окрема увага приділяється питанням харчування. Важливо, щоб раціон літніх людей складався з легких і корисних продуктів. Меню у пансіонаті розробляється професійним дієтологом з урахуванням лікарських рекомендацій і побажань самих постояльців. Ми намагаємося зробити раціон не тільки корисним, але й смачним, різноманітним, адже літні люди часто страждають від відсутності апетиту.

У список основних послуг, що надаються пансіонатом, входять:

  • гігієнічний догляд;
  • медична допомога;
  • психологічна підтримка;
  • цілодобове спостереження;
  • регулярні медичні огляди;
  • контроль за своєчасним прийомом лікарських препаратів та інші рекомендацій лікаря.

У пансіонаті створені ідеальні умови для проходження терапевтичного або реабілітаційного курсу, відновлення після перенесених травматичних ушкоджень, хірургічних втручань.

Послуги цифрового зв'язку дозволяють літнім людям завжди підтримувати зв'язок з родичами. А завдяки зручній транспортній розв'язці та місцем розташування пансіонату члени сім'ї можуть регулярно відвідувати свого близької людини й навіть забирати його додому на свята або вихідні дні.

Цілодобовий догляд і професійна допомога

Лікарі пансіонату регулярно відстежують стан здоров'я постояльців. У програму щоденного моніторингу входить вимір показників артеріального тиску, пульсу, температури тіла, рівня глюкози в крові. Регулярно проводяться і профілактичні комплексні медичні огляди, здача аналізів.

У пансіонаті є сучасне обладнання, якісні медикаментозні препарати, штат кваліфікованих співробітників і все необхідне для того, щоб надати літній людині грамотну, своєчасну медичну допомогу.

Особливої ​​уваги потребують інваліди, лежачі хворі. Поруч з такими постояльцями постійно перебувають досвідчені медсестри, доглядальниці, які допомагають їм у виконанні гігієнічних процедур, пересуванні по пансіонату та прилеглої до нього території.

Таким чином, навіть люди з порушенням рухової функції можуть щодня здійснювати прогулянки на свіжому повітрі, спілкуватися з іншими постояльцями, брати участь у заходах пансіонату. Таке яскраве, повноцінне життя позитивно позначається не тільки на психоемоційному, а й фізичному стані людей похилого віку.

Дозвілля та соціалізація

Найбільше людей похилого віку страждають від дефіциту спілкування, монотонності життя, коли один день нічим не відрізняється від іншого. Оформлення у приватний пансіонат дозволяє повністю вирішити цю проблему. Постояльця нашого центру спілкуються з однолітками та персоналом, знаходять собі нових друзів за інтересами.

Люди похилого віку займаються спортом і творчістю, відкривають для себе цікаві хобі. Прогулянки, читання книг, спільні чаювання, перегляд фільмів і телепередач, настільні ігри також піднімають настрій і допомагають урізноманітнити дозвілля. У пансіонаті регулярно проводяться тематичні вечори, культурні заходи, різні урочистості. До речі, на свята завжди можуть прийти і члени сім'ї постояльців.

Особливості співробітництва

Всупереч поширеній думці, вартість проживання літньої людини в приватному пансіонаті коштує стільки ж, скільки його зміст у домашніх умовах. Але в нашій установі пенсіонер отримує грамотний догляд, медичну допомогу, можливість соціалізації. Для оформлення у пансіонат потрібно мінімальний пакет документів.

Подаруйте свої дорогим людям яскраве, безтурботне, комфортне життя в старості! Все, що для цього потрібно - просто звернутися у приватний пансіонат для людей похилого віку «Святогір'я».

ПРО БУДИНОК ПРЕСТАРІЛИХ СВЯТОГІР'Я

Альтернативный текст

Сучасний, насичений ритм життя не дозволяє нам належним чином подбати про свого літнього родича. Тим більше, що люди похилого віку потребують не тільки в догляді, а й медичної допомоги, спілкуванні, нових враженнях і приємних емоціях. Кращим виходом із ситуації стане звернення в приватний пансіонат «Святогір'я», співробітники якого забезпечать вашій близькій людині комфорт, безпеку, оточать її турботою і увагою.

Детальніше

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ

Якщо ви хочете оформити свого родича в приватний пансіонат для людей похилого віку «Святогір'я», то перше, що вам потрібно зробити - це зателефонувати за контактним номером телефону або скористатися формою зворотного зв'язку на офіційному сайті.

Наші консультанти детально дадуть відповідь на всі ваші питання, нададуть необхідну інформацію, що стосується оформлення. Після цього ви зможете особисто відвідати пансіонат, ознайомитися з умовами проживання, поспілкуватися з персоналом та іншими постояльцями та прийняти усвідомлене рішення.

Подивитися всі послуги

Реабілітація після інсульту в приватному пансіонаті

Інсульт - вкрай небезпечне з...

Реабілітація після перелому шийки стегна

Перелом шийки стегна вважаєт...

Професійний догляд за людьми похилого віку з деменцією в приватному пансіонаті

Стареча деменція - широко по...

Професійний догляд за онкологічними хворими

Онкологія - страшний діагноз...

Професійний догляд за інвалідами

Люди, які страждають інвалід...

Паліативна допомога в приватному пансіонаті

Важкі захворювання, часом не...

Грамотний догляд за лежачими хворими в приватному пансіонаті

Лежачі хворі вимагають цілод...

Грамотна реабілітація після інфаркту

Люди похилого віку переносят...

Геріатричний пансіонат

З віком люди слабшають, втра...