Онкологія - страшний діагноз, що розділяє життя на «до» і «після». Однак це захворювання можна перемогти, підвищити якість життя пацієнта. Допоможуть в цьому грамотне, своєчасне лікування, професійний догляд, правильне харчування і психологічна підтримка. Саме таку допомогу пропонує приватний пансіонат для людей похилого віку «Святогір'я».

Переваги проживання онкохворих у спеціалізованих пансіонатах

Первісне лікування людина проходить в онкологічному диспансері. Далі її виписують, і курс підтримуючої терапії вона проходить вже поза стаціонаром. На жаль, при всій любові та бажанні у родичів пацієнта просто немає необхідних знань і навичок, щоб надати йому якісну допомогу, належний рівень догляду. Тому деякі сім'ї віддають перевагу визначати пацієнта в хоспіс. Однак перебування в ньому має ряд істотних недоліків:

  • Гнітюча, лікарняна атмосфера, ще більше вводить хворого в депресію. А адже бойовий настрій і позитивні емоції мають величезне значення для перемоги над хворобою.
  • Дефіцит фахівців і велика кількість пацієнтів не дають можливості співробітникам приділяти належну увагу кожному окремому хворому, шукати до нього індивідуальний підхід, давати психологічну підтримку.
  • Устаткування і оснащення виключають можливість якісного лікування та догляду за пацієнтами.

Головна перевага приватного пансіонату полягає у доброзичливій, домашній, позитивній атмосфері, які так важливі для онкологічних хворих. Пацієнти проживають у затишних, комфортних кімнатах, які не мають нічого спільного з лікарняними палатами.

Величезна увага приділяється питанням дозвілля. Різні свята, заходи, заняття хобі, спілкування з однолітками, настільні ігри, щоденні прогулянки в мальовничому парку відволікають пацієнта від тривожних, сумних думок, дарують заряд позитивних емоцій, покращують настрій.

Що ж стосується медичних послуг, догляду за онкохворими, то він здійснюється досвідченими фахівцями в цілодобовому режимі на найвищому рівні.

Дієтичне харчування

Правильне, збалансоване харчування має вкрай важливе значення в боротьбі з онкологією. Важливо, щоб дієта стимулювала імунну систему, покращувала процеси обмінного характеру. При складанні раціону дієтологи пансіонату дотримуються наступних принципів:

  • Дотримання принципів дрібного харчування (прийом їжі маленькими порціями, 4-5 разів протягом доби).
  • Різноманітне меню і приготування смачних страв з урахуванням побажань самого пацієнта, адже у нього тепер часто виникають проблеми з апетитом.
  • Приготування легких, нежирних і свіжих страв.
  • Виняток копченостей, консервів, гострої, солоної їжі.
  • Розробка меню з оптимальним вмістом вітамінів, мінералів, протеїнів.
  • Включення продуктів, що попереджають зростання злоякісних пухлин (помідорів, оливкового масла, капусти і т.д.).

При різних формах онкозахворювання пацієнту рекомендується окрема дієта. Наприклад, деяким показана виключно рідка, протерта їжа. Співробітники пансіонату розробляють меню індивідуально для кожного з урахуванням всіх особливостей захворювання і рекомендацій лікаря.

Особливості догляду

Догляд за літніми людьми, страждаючими онкологічними захворюваннями, вимагає особливого терпіння, чуйності та розуміючи. Адже такі пацієнти часто бувають примхливими, вимогливими, дратівливими. Вкрай важливо знайти до кожного з них правильний підхід, інакше навіть найкраще лікування не дасть належних результатів.

Саме з цієї причини і лікарі, і доглядальниці приділяють багато уваги спілкуванню з пацієнтами, намагаються підтримати їх, заспокоїти, вселити віру в одужання. Також необхідно забезпечити хворим комфортні умови проживання, регулярно провітрювати кімнати. Потрібні пацієнтам і регулярні прогулянки на свіжому повітрі.

Онкологічні пацієнти, які проживають у пансіонаті, отримують необхідне лікування, призначене лікарем. Доглядальниці та медсестри допомагають хворим у проведенні гігієнічних процедур, виконання повсякденних побутових завдань.

Забезпечити професійний догляд і лікування онкологічному хворому в домашніх умовах просто неможливо. Тому, якщо ваша сім'я зіткнулася з такою бідою, не втрачаючи часу, звертайтеся за допомогою в приватний пансіонат для людей похилого віку «Святогір'я».

Поширені запитання

З даною категорією пацієнтів працюють професійні психологи, неврологи, онкологи та геронтологи. Для онкологічних хворих проводяться індивідуальні психологічні консультації, сеанси колективної психотерапії. Насичений графік, різноманітне дозвілля, постійне перебування серед людей, спілкування також покращують настрій хворих, перемикають їх увагу, відволікають від думок про своє захворювання.

Так, наш пансіонат приймає таку категорію хворих. Пацієнтам надається паліативне лікування, що дозволяє полегшити фізичні страждання і підвищити якість життя. Також хворим з настільки важким діагнозом крім професійного догляду, медичної допомоги надається і грамотна психологічна підтримка.

Програма проживання пацієнтів із онкологічними захворюваннями включає в себе проведення терапевтичного курсу або ж паліативного лікування, надання психологічної допомоги, сприяння в проведенні гігієнічних процедур, організація дозвілля, послуги доглядальниці. Також даній категорії постояльців надаються грамотна психологічна допомога, індивідуально розроблена система харчування.

ПРО БУДИНОК ПРЕСТАРІЛИХ СВЯТОГІР'Я

Альтернативный текст

Сучасний, насичений ритм життя не дозволяє нам належним чином подбати про свого літнього родича. Тим більше, що люди похилого віку потребують не тільки в догляді, а й медичної допомоги, спілкуванні, нових враженнях і приємних емоціях. Кращим виходом із ситуації стане звернення в приватний пансіонат «Святогір'я», співробітники якого забезпечать вашій близькій людині комфорт, безпеку, оточать її турботою і увагою.

Детальніше

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ

Якщо ви хочете оформити свого родича в приватний пансіонат для людей похилого віку «Святогір'я», то перше, що вам потрібно зробити - це зателефонувати за контактним номером телефону або скористатися формою зворотного зв'язку на офіційному сайті.

Наші консультанти детально дадуть відповідь на всі ваші питання, нададуть необхідну інформацію, що стосується оформлення. Після цього ви зможете особисто відвідати пансіонат, ознайомитися з умовами проживання, поспілкуватися з персоналом та іншими постояльцями та прийняти усвідомлене рішення.

Подивитися всі послуги