З віком люди слабшають, втрачають сили та здоров'я. Стареньким потрібні допомога, увага, грамотний догляд і лікування. Діти, на жаль, не мають ні часу, ні потрібних навичок, щоб забезпечити літнім батькам гідне та безпечне життя. У таких випадках на допомогу прийде приватний будинок престарілих «Святогір'я», де створені всі умови для комфортного проживання людей похилого віку. Фахівці пропонують не тільки медичну допомогу й догляд, але ще й психологічну підтримку, роблять все можливе, щоб наповнити життя людей похилого віку яскравими фарбами.

Що таке геріатрія?

Геріатрія є розділ геронтології - науки про старість. Даний напрямок отримав широке поширення в Америці, Європі та все більшої популярності набирає на нашій батьківщині. Піковим моментом розвитку геріатрії вважається повоєнний час з високою смертністю і низькими показниками народжуваності.

Вчені намагалися зробити все можливе, щоб збільшити тривалість життя людини. Причому до уваги приймалося поліпшення як фізичного, так і психологічного стану. Акцент робився і на підвищенні якості життя. На сьогоднішній день найкращим способом досягнення цих цілей є спеціалізовані геріатричні пансіонати, більш відомі під назвою «будинок престарілих».

В установах подібного профілю літні люди отримують грамотний догляд, необхідне лікування, психологічну допомогу, правильно збалансоване харчування, організацію цікавого, пізнавального дозвілля, можливість соціалізації. Такий комплексний підхід дозволяє не тільки збільшити тривалість життя людини, а й до глибокої старості зберегти хороший фізичний, психічний, психологічний стан.

Приватні пансіонати та їх специфіка

Від державних будинків для людей похилого віку приватні пансіонати відрізняться у першу чергу умовами проживання, загальною атмосферою. Постояльці проживають у затишних заміських котеджах з комфортабельними номерами, сучасними меблями та технікою. На території знаходиться прекрасний парк із мальовничими пейзажами, де літні люди можуть здійснювати прогулянки на свіжому повітрі та насолоджуватися красою природи.

Сама атмосфера максимально наближена до домашньої і нічим не нагадує лікарню, хоспіс. Це важливо не тільки для комфортного проживання людей похилого, а й поліпшення їх настрою, психоемоційного стану.

Фахівці застосують у своїй роботі кращі передові програми реабілітації пенсіонерів, які мають певні проблеми зі здоров'ям. Велика увага приділяється питанням правильного харчування. Адже організм літніх людей вимагає більш легкої і вітамінізованої їжі.

Послуги та пропозиції

Програма проживання включає:

  • Щоденний моніторинг стану здоров'я, регулярні профілактичні медогляди.
  • Контроль за динамікою захворювань і показниками ефективності лікування.
  • Щоденні прогулянки на свіжому повітрі.
  • Надання психологічної допомоги та моральної підтримки.
  • Цілодобове спостереження і надання професійної медичної допомоги.
  • Вирішення питань побутового характеру (прибирання номерів, приготування їжі, прання, заміну постільної і натільної білизни).
  • Грамотний гігієнічний догляд.
  • Складання індивідуального меню з урахуванням рекомендацій лікаря, стану здоров'я і особистих смакових переваг.
  • Організацію дозвілля, можливість повноцінного спілкування з однолітками.

За здоров'ям людей похилого віку спостерігають терапевти, психіатри, реабілітологи, кардіологи, психологи, стоматологи, неврологи. Такий підхід дозволяє виявити захворювання на ранніх стадіях і вчасно надати хворому професійну допомогу.

Перш ніж прийняти рішення щодо оформлення свого літнього родича в геріатричний пансіонат, члени сім'ї можуть особисто відвідати установу, ознайомитися з умовами та програмою проживання, які надаються. Приватний пансіонат для людей похилого віку «Святогір'я» - це щаслива, здорова та безпечна старість для кожного.

Поширені запитання

У першу чергу послуги пансіонату необхідні людям похилого віку, які мають серйозні проблеми зі здоров'ям. У нас створені всі умови для життя і відновлення пацієнтів, які страждають на діабет, старечої деменції, хвороби Альцгеймера, онкологією, хворобою Паркінсона, патологіями опорно-рухового апарату. У центрі можна пройти реабілітацію після перенесених травм, операцій, інфарктів, інсультів. Також пансіонат - ідеальне місце проживання для інвалідів, лежачих хворих, людей похилого віку, позбавлених здатності до самообслуговування і потребують постійної допомоги.

Так, у нашому пансіонаті є одномісні, 2-х і 3-х-місні номери. Причому постояльці можуть самостійно вибирати для себе сусідів. Усі кімнати обставлені по-домашньому, оснащені сучасними меблями, технікою. Людям із порушеннями рухової функції надаються ходунки, інвалідні крісла, каркасні носилки. Номери для лежачих хворих обладнані спеціальними медичними ліжками з протипролежневими матрацами, кнопкою виклику персоналу.

Ми пропонуємо різні варіанти розміщення. Можливе поселення на довгостроковій, постійній основі. Також ми приймаємо пацієнтів, які потребують проведення терапевтичного курсу, реабілітаційних програм, відновлення після перенесених захворювань, травматичних ушкоджень, хірургічних втручань. Крім того, ви можете оформити свого родича в пансіонат на нетривалий час (наприклад, якщо вам потрібно виїхати у відпустку або відрядження).

ПРО БУДИНОК ПРЕСТАРІЛИХ СВЯТОГІР'Я

Альтернативный текст

Сучасний, насичений ритм життя не дозволяє нам належним чином подбати про свого літнього родича. Тим більше, що люди похилого віку потребують не тільки в догляді, а й медичної допомоги, спілкуванні, нових враженнях і приємних емоціях. Кращим виходом із ситуації стане звернення в приватний пансіонат «Святогір'я», співробітники якого забезпечать вашій близькій людині комфорт, безпеку, оточать її турботою і увагою.

Детальніше

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ

Якщо ви хочете оформити свого родича в приватний пансіонат для людей похилого віку «Святогір'я», то перше, що вам потрібно зробити - це зателефонувати за контактним номером телефону або скористатися формою зворотного зв'язку на офіційному сайті.

Наші консультанти детально дадуть відповідь на всі ваші питання, нададуть необхідну інформацію, що стосується оформлення. Після цього ви зможете особисто відвідати пансіонат, ознайомитися з умовами проживання, поспілкуватися з персоналом та іншими постояльцями та прийняти усвідомлене рішення.

Подивитися всі послуги