Якщо ви хочете оформити свого родича в приватний пансіонат для людей похилого віку «Святогір'я», то перше, що вам потрібно зробити - це зателефонувати за контактним номером телефону або скористатися формою зворотного зв'язку на офіційному сайті. Наші консультанти детально відповідять на всі ваші питання, нададуть необхідну інформацію, що стосується оформлення. Після цього ви зможете особисто відвідати пансіонат, ознайомитися з умовами проживання, поспілкуватися з персоналом та іншими постояльцями та прийняти зважене рішення.

Знайомство з пансіонатом

З відвідування пансіонату членами сім'ї майбутнього постояльця ​​починається процес оформлення. Крім знайомства з персоналом родичі також можуть задати додаткові питання, визначити, в якому номері буде проживати їх близька людина (одномісному або з сусідами), чи потрібні йому послуги доглядальниці, медична допомога, проходження реабілітаційного курсу. Якщо родичів все влаштовує, то обмовляється первісна вартість і необхідні для оформлення документи.

Проведення експрес-діагностики

При оформленні до приватного пансіонату майбутнім постояльцям рекомендується пройти експрес-діагностику. Медичний огляд та консультація дозволяють фахівцям оцінити фізичний, психічний і психоемоційний стан літньої людини.

На підставі отриманих результатів формується оптимальна програма проживання, визначаються послуги, необхідні певним гостю, а також розраховується вартість його проживання в центрі. Після огляду при необхідності додому до пацієнта буде спрямований профільний фахівець, який прийме оптимальне рішення, що стосується транспортування літньої людини в пансіонат.

Послуги медичного таксі

Якщо мова йде про інваліда, лежачого хворого або пацієнта з важкими патологіями, то сам процес транспортування в пансіонат може стати серйозною проблемою як для нього, так і його родичів. Саме з цієї причини наш пансіонат пропонує своїм пацієнтам нестандартну для будинків престарілих послугу - медичне таксі.

Команда фахівців максимально комфортно та безпечно доставить вашу близьку людину в центр, забезпечить супровід для проведення необхідних діагностичних процедур (томографії, здачі лабораторних аналізів і т.д.). Завдяки медичному таксі навіть люди з особливими потребами зможуть пройти ретельне обстеження, а також потрапити в пансіонат - комфортно й абсолютно безпечно. Точнішу інформацію про послуги медичного таксі ви можете отримати, зателефонувавши в пансіонат і поговоривши з нашим менеджером.

Які документи потрібні для оформлення?

На відміну від державних будинків для людей похилого віку, ми намагаємося уникнути бюрократії та зробити процес оформлення літньої людини в пансіонат максимально простим і швидким. У пакет необхідних документів входять:

  • паспорт;
  • виписка з амбулаторної картки;
  • медичний висновок;
  • паспорт родича, що підписує договір з пансіонатом.

Також можуть знадобитися і додаткові документи: пенсійне посвідчення, результати лабораторних аналізів і т.д. Детальну консультацію з даного питання ви можете отримати в телефонному режимі або заповнивши форму зворотного зв'язку на офіційному сайті пансіонату.

Забезпечення безпеки

Одним із основних завдань приватного спеціалізованого пансіонату для літніх людей є забезпечення безпеки, створення стерильного простору. Саме заради цих цілей і проводяться різні соціальні, психологічні, профілактичні, діагностичні та медикаментозні заходи. Ми дбаємо про безпеку ваших близьких! Тому в зв'язку з ситуацією, що склалася під час вступу до пансіонату пенсіонери в обов'язковому порядку проходять два експрес-тесту на коронавірус.

У цілому процес влаштування пенсіонера в приватний пансіонат для людей похилого віку «Святогір'я» займає небагато часу та вимагає мінімальних клопоту. Наші співробітники намагаються максимально детально донести до пацієнта необхідну інформацію і завжди готові допомогти, дати пораду, консультацію на будь-якому з етапів оформлення.

ПРО БУДИНОК ПРЕСТАРІЛИХ СВЯТОГІР'Я

Альтернативный текст

Сучасний, насичений ритм життя не дозволяє нам належним чином подбати про свого літнього родича. Тим більше, що люди похилого віку потребують не тільки в догляді, а й медичної допомоги, спілкуванні, нових враженнях і приємних емоціях. Кращим виходом із ситуації стане звернення в приватний пансіонат «Святогір'я», співробітники якого забезпечать вашій близькій людині комфорт, безпеку, оточать її турботою і увагою.

Детальніше

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ

Якщо ви хочете оформити свого родича в приватний пансіонат для людей похилого віку «Святогір'я», то перше, що вам потрібно зробити - це зателефонувати за контактним номером телефону або скористатися формою зворотного зв'язку на офіційному сайті.

Наші консультанти детально дадуть відповідь на всі ваші питання, нададуть необхідну інформацію, що стосується оформлення. Після цього ви зможете особисто відвідати пансіонат, ознайомитися з умовами проживання, поспілкуватися з персоналом та іншими постояльцями та прийняти усвідомлене рішення.

Подивитися всі послуги