Стареча деменція - широко поширене, невиліковне захворювання, властиве особам похилого віку. Головне завдання фахівців полягає в тому, щоб уповільнити розвиток патологічного процесу, частково відновити втрачені знання та навички хворого, продовжити його життя і підвищити її якість. Люди похилого віку, які страждають деменцією, безпорадні, мов діти, і потребують постійної допомоги, турботи, уваги. Саме тому догляд за такими пацієнтами найкраще довірити професіоналам, звернувшись до пансіонату для людей похилого віку «Святогір'я».

Які послуги надаються?

Постояльцям, що страждають старечою деменцією, співробітниками пансіонату надаються:

 • Грамотна медична допомога.
 • Реабілітаційні програми, заходи, спрямовані на уповільнення розвитку патологічного процесу, часткове відновлення навичок, втрачених людиною у результаті захворювання.
 • Правильний розпорядок дня.
 • Допомога в дотриманні особистої гігієни.
 • Комплексне побутове обслуговування на найвищому рівні.
 • Правильно збалансоване харчування.
 • Цілодобова допомога доглядальниці в прийомі їжі, перевдягання, виконанні гігієнічних процедур, пересуванні по території пансіонату.
 • Цікавий і розвиває дозвілля, вкрай корисний для хворих старечої деменції.

Головна проблема пацієнтів з цим діагнозом полягає у серйозних порушеннях пам'яті. Тому такі люди повинні перебувати під постійним контролем і наглядом фахівців. Співробітники пансіонату регулярно нагадують людині про необхідність відвідати туалет, прийняти ліки і т.д.

Регулярно в пансіонаті проводяться і заходи, спрямовані на соціалізацію хворих на деменцію, відновлення комунікативних навичок. Медичні фахівці регулярно контролюють стан здоров'я хворого та при необхідності вносять коректування у терапевтичний курс.

Співробітники строго стежать за виконанням пацієнтом всіх лікарських рекомендацій (масаж, харчування, прийом медикаментів, фізіотерапевтичні процедури). Лежачим хворим надається допомога в догляді за собою, зміні постільної і натільної білизни, підгузників. Проводяться заходи, спрямовані на профілактику пролежнів і явищ застійного характеру.

У чому небезпека старечої деменції?

Чому пацієнтам, що страждають старечою деменцією, потрібно не тільки грамотний догляд, а й медична допомога, відновлювальні заходи, адже дане захворювання вважається невиліковним? Дійсно повністю перемогти хворобу неможливо. Зате поліпшити фізичний і психологічний стан хворого, підвищити якість його життя - цілком реальне завдання.

Оформлення пацієнта з таким діагнозом у спеціалізований пансіонат - це неминучість. На жаль, хворих з деменцією не можна залишати на самоті. Вони не відповідають за свої дії і можуть неусвідомлено завдати шкоди своєму здоров'ю при виконанні самих елементарних побутових завдань (наприклад, під час прийому їжі).

Стареча деменція проявляється характерними симптомами, які посилюються в міру прогресування захворювання:

 • порушеннями пам'яті (довгостроковими або ж короткостроковими);
 • поведінковими, емоційними розладами;
 • галюцинаціями (слуховими, візуальними);
 • порушенням просторово-часової орієнтації;
 • деградацією особистості.

Поступово хворий повністю втрачає інтерес до навколишнього світу, власного зовнішнього вигляду, питань особистої гігієни і т.д.

Зайняті роботою і сімейними проблемами родичі просто не мають можливості цілодобово перебувати поруч із близькою людиною, що страждають деменцією. Крім того, для грамотного догляду за такими пацієнтами потрібні досвід, певні знання і навички.

У період загострення захворювання хворі практично повністю втрачають здатність до адекватного сприйняття реального світу. Тому важливо, щоб вони знаходилися під спостереженням фахівців, здатних у будь-який час надати їм професійну допомогу, в тому числі й психологічну.

Стареча деменція - це небезпечне, важке захворювання, але все ж не вирок! Подаруйте гідну та безпечну старість вашим близьким, звернувшись до приватного пансіонату для людей похилого віку «Святогір'я».

Поширені запитання

Програма проживання постояльців зі старечою деменцією включає в себе прийом медикаментів, регулярні профілактичні огляди, гігієнічний догляд, допомогу в прийомі їжі та виконанні гігієнічних процедур. Співробітники проводять програми психологічної підтримки для самих хворих та їхніх родичів. Велика увага приділяється питанням соціалізації пацієнта, його спілкуванню з однолітками.

Перевагами нашого пансіонату є: 1. Штат висококваліфікованих, досвідчених фахівців: лікарів, доглядальниць, медсестер, психологів, психіатрів, реабілітологів. 2. Шанобливе, терпляче та доброзичливе ставлення персоналу до пацієнтів. Уміння знайти правильний, індивідуальний підхід до кожного хворого. 3. Найсучасніші методи лікування і реабілітації. Головною своєю перевагою ми вважаємо позитивні, вдячні відгуки наших численних пацієнтів.

Так, звичайно. Наші фахівці підтримують тісний контакт з членами сім'ї постояльців. Ми завжди готові надати інформацію про фізичний, психоемоційний стан вашого родича. Відвідувати близьку людину ви зможете так часто, як самі того забажаєте. Цьому сприяє гнучкий графік роботи центру та зручна транспортна розв'язка.

ПРО БУДИНОК ПРЕСТАРІЛИХ СВЯТОГІР'Я

Альтернативный текст

Сучасний, насичений ритм життя не дозволяє нам належним чином подбати про свого літнього родича. Тим більше, що люди похилого віку потребують не тільки в догляді, а й медичної допомоги, спілкуванні, нових враженнях і приємних емоціях. Кращим виходом із ситуації стане звернення в приватний пансіонат «Святогір'я», співробітники якого забезпечать вашій близькій людині комфорт, безпеку, оточать її турботою і увагою.

Детальніше

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ

Якщо ви хочете оформити свого родича в приватний пансіонат для людей похилого віку «Святогір'я», то перше, що вам потрібно зробити - це зателефонувати за контактним номером телефону або скористатися формою зворотного зв'язку на офіційному сайті.

Наші консультанти детально дадуть відповідь на всі ваші питання, нададуть необхідну інформацію, що стосується оформлення. Після цього ви зможете особисто відвідати пансіонат, ознайомитися з умовами проживання, поспілкуватися з персоналом та іншими постояльцями та прийняти усвідомлене рішення.

Подивитися всі послуги