Люди похилого віку мають гостру потребу в грамотному догляді, турботи й уваги. Родичі ж не завжди мають можливість забезпечити старому належні умови життя. Що робити в такій ситуації? Звертатися за допомогою до професіоналів. Приватний пансіонат для людей похилого віку в Макіївці «Святогір'я» пропонує комплексний догляд за людьми похилого віку, що включає в себе медичну та психологічну допомогу, правильне харчування, організацію дозвілля.

Послуги та пропозиції від співробітників будинку престарілих

Пансіонат пропонує всі послуги, необхідні для комфортного проживання пенсіонерів, безпеки і підвищення якості їх життя. У цей список входять медичне обслуговування, гігієнічний догляд, організація вільного часу, проведення лікувальних курсів, програм реабілітації та багато іншого.

Реабілітація після інфарктів та інсультів

У пансіонаті можна пройти програму відновлення після перенесених інфарктів та інсультів. Відомо, що дані захворювання, особливо в похилому віці, чреваті серйозними ускладненнями. Тому позитивний результат багато в чому залежить від правильного догляду та грамотної реабілітації.

У будинку для літніх людей працюють кваліфіковані фахівці, які нададуть хворому необхідну допомогу, проконтролюють своєчасний прийом медикаментозних препаратів, дотримання дієти, режиму дня і лікарських приписів.

Догляд за інвалідами і лежачими хворими

Постояльцям з порушеннями рухової функції, інвалідністю, важкими захворюваннями потрібен особливий догляд і увага. Для таких пацієнтів в пансіонаті обладнані окремі номери, оснащені медичними меблями, технікою, кнопкою виклику персоналу. Це дозволяє підвищити якість життя хворого, зробити її більш комфортною, забезпечити максимальну безпеку.

Поруч з такими пацієнтами цілодобово перебувають досвідчені доглядальниці і медсестри. Дбайливий персонал відстежує стан хворого, проводить необхідні медичні процедури. Крім того, програма проживання людей з особливими потребами включає в себе і гігієнічний догляд. Співробітники будинку престарілих допомагають своїм підопічним в проведенні гігієнічних процедур, прийомі їжі, перевдяганні, переміщенні по території пансіонату і прилеглої до неї парковій зоні.

будинок престарілих в маккіївці

Дуже важливо, що, перебуваючи в пансіонаті, навіть люди з особливими потребами отримують унікальну можливість соціалізації. Вони спілкуються з іншими постояльцями, регулярно здійснюють прогулянки на свіжому повітрі, беруть участь в різних заходах. Таким чином, навіть інваліди і важко хворі люди можуть вести насичену, активне життя, відчуваючи себе повноцінними членами суспільства.

Про переваги пансіонату

Перед сім'ями, в яких проживає літній родич, часто виникає питання: скористатися послугами приходячих доглядальниць, звернутися до державного будинок престарілих або приватна спеціалізована установа? Роблячи вибір, важливо керуватися інтересами самого пенсіонера. Однак приватний пансіонат для людей похилого віку на тлі доглядальниць і державних установ має більше переваг, а саме:

 1. Комфортні умови проживання, максимально наближені до домашніх. Пансіонат являє собою затишний заміський котедж, розташований в екологічно чистому районі з сучасними номерами. Також до послуг постояльців надаються спортзал, бібліотека, зал для відпочинку та спілкування.

 2. Можливість самостійно обирати собі сусідів або ж проживання в одномісному номері.

 3. Наявність паркової зони для прогулянок і відпочинку на свіжому повітрі.

 4. Гнучкий графік роботи і зручне місце розташування, що дозволяє літній людині підтримувати постійний зв'язок зі своєю сім'єю.

 5. Наявність досвідченого, висококваліфікованого персоналу, здатного надати літнім людям своєчасну професійну медичну допомогу.

 6. Повне забезпечення питань побутового характеру (прибирання, прання, прасування, заміна постільної білизни).

 7. Правильно збалансоване, смачне і корисне харчування. Меню складається професійним дієтологом з урахуванням потреб організму літніх людей, лікарських рекомендацій, побажань і переваг самих постояльців.

 8. Мінімальний пакет документів, необхідних для оформлення пенсіонера в пансіонат.

 9. Невелика кількість постояльців, що дозволяє персоналу приділити максимум уваги кожному з них.

 10. Доступна і демократична цінова політика.

 11. Широкий спектр послуг, що надаються.

 12. Надання професійної психологічної допомоги літнім людям.

 13. Організація дозвілля (гуртки за інтересами, аніматорська заняття, проведення різних свят і тематичних вечорів).

Пансіонат для літніх людей в Макіївці «Святогір'я» - це гідна і благополучна старість для кожного.

ПРО БУДИНОК ПРЕСТАРІЛИХ СВЯТОГІР'Я

Альтернативный текст

Сучасний, насичений ритм життя не дозволяє нам належним чином подбати про свого літнього родича. Тим більше, що люди похилого віку потребують не тільки в догляді, а й медичної допомоги, спілкуванні, нових враженнях і приємних емоціях. Кращим виходом із ситуації стане звернення в приватний пансіонат «Святогір'я», співробітники якого забезпечать вашій близькій людині комфорт, безпеку, оточать її турботою і увагою.

Детальніше

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ

Якщо ви хочете оформити свого родича в приватний пансіонат для людей похилого віку «Святогір'я», то перше, що вам потрібно зробити - це зателефонувати за контактним номером телефону або скористатися формою зворотного зв'язку на офіційному сайті.

Наші консультанти детально дадуть відповідь на всі ваші питання, нададуть необхідну інформацію, що стосується оформлення. Після цього ви зможете особисто відвідати пансіонат, ознайомитися з умовами проживання, поспілкуватися з персоналом та іншими постояльцями та прийняти усвідомлене рішення.

Подивитися всі послуги