З віком людина все більше потребує допомоги, грамотного догляду, всебічної підтримки. Що робити, якщо ви не в змозі забезпечити своєму родичу належних умов? Найкращим виходом стане звернення до приватного пансіонату для людей похилого віку в Слов'янську «Святогір'я», де ваша близька людина гарантовано буде оточена турботою і увагою. Досвідчені фахівці знають, як зробити життя постояльців комфортним, безпечним, наповненим позитивними емоціями.

Особливості роботи і послуги

Приватний пансіонат – це комфортний і затишний котедж, де панує сімейна атмосфера. Номери оснащені сучасними меблями і технікою. Навколо будівлі розкинувся красивий парк з мальовничими пейзажами, призначений для відпочинку і прогулянок на свіжому повітрі.

Кожному гостю забезпечуються професійний догляд, медична та психологічна допомога, корисне дієтичне харчування. Окрема увага приділяється питанням організації дозвілля, адже літні люди гостро потребують яскравих емоцій, нових враженнь, повноцінного спілкування.

Стареньким, які проживають в пансіонаті, надаються такі види послуг:

 • профілактичні огляди;
 • дієтичний раціон;
 • гігієнічний догляд;
 • допомога у вирішенні побутових питань (прання, прибирання);
 • психологічна підтримка;
 • контроль за виконанням лікарських розпоряджень, прийомом лікарських препаратів;
 • спостереження з боку фахівців у цілодобовому режимі.

У пансіонаті створені всі умови для проведення терапевтичного курсу або програми реабілітації. А завдяки зручній транспортній розв'язці і гнучким графіком роботи родичі літньої людини можуть регулярно відвідувати його, підтримувати тісний зв'язок.

Щаслива старість у приватному пансіонаті «Святогір'я» 

Організація дозвілля

Перебування в пансіонаті дарує літній людині безліч позитивних емоцій, можливість спілкуватися зі своїми однолітками, заводити нові знайомства, займатися улюбленою справою. Питання соціалізації та самореалізації для людей похилого віку не менш важливі, ніж догляд і кваліфіковане лікування.

Постояльці регулярно здійснюють прогулянки в парку, організовують групи за інтересами, читають, займаються рукоділлям, спортом, грають в настільні ігри. До їхніх послуг надана відмінна бібліотека. У пансіонаті проводяться покази фільмів, концерти, тематичні вечори. Різні свята відзначаються весело, в теплій, сімейній атмосфері.

Медична допомога

Люди похилого віку, на жаль, мають цілий ряд проблем зі здоров'ям. Тому в центрі працюють досвідчені фахівці, здатні надати своїм підопічним своєчасну, професійну допомогу. Щодня проводяться профілактичні огляди, контролюється процес лікувального курсу. При необхідності до пацієнта приставляється доглядальниця, яка виконує медичні маніпуляції, допомагає в годуванні, проведенні гігієнічних процедур.

Окрема увага приділяється питанню правильного харчування постояльців. Раціон розробляється професійним дієтологом із урахуванням всіх специфічних потреб організму літньої людини. При цьому меню аж ніяк не лікарняне, а відрізняється різноманітністю і прекрасними смаковими якостями, адже старі часто страждають від відсутності апетиту.

Про переваги пансіонату

До основних переваг даної приватної установи відносяться:

 1. Дотримання режиму і розкладу дня – позитивно позначається на якості життя, самопочутті і нервовій системі літніх людей.
 2. Цілодобове спостереження з боку фахівців, яке неможливо забезпечити в домашніх умовах – дозволяє гарантувати безпеку людині похилого віку.
 3. Спілкування – можливість спілкуватися з однолітками, відчувати себе членами соціуму.
 4. Повне забезпечення побутових потреб літньої людини.
 5. Можливість вести активне життя, займатися улюбленою справою, щодня гуляти на свіжому повітрі.
 6. Професійна медична допомога і контроль – дуже важливі в літньому віці, адже, на жаль, у членів сім'ї немає достатніх знань і навичок, щоб підтримувати здоров'я свого родича.
 7. Просте оформлення, що вимагає мінімального пакету документів.
 8. Комфортабельні умови проживання.
 9. Доступна, демократична цінова політика.

Пансіонат пропонує різні варіанти розміщення постояльців. Наприклад, оформити родича можна на постійній основі або ж тимчасово (на період відсутності членів сім'ї).

Тут буде дуже комфортно проходити призначений лікарем терапевтичний курс або відновлюватися після перенесених захворювань, травматичних ушкоджень, хірургічних втручань. Приватний будинок для людей похилого віку в Слов'янську «Святогір'я» – це дійсно благополучна і радісна старість для кожного.

ПРО БУДИНОК ПРЕСТАРІЛИХ СВЯТОГІР'Я

Альтернативный текст

Сучасний, насичений ритм життя не дозволяє нам належним чином подбати про свого літнього родича. Тим більше, що люди похилого віку потребують не тільки в догляді, а й медичної допомоги, спілкуванні, нових враженнях і приємних емоціях. Кращим виходом із ситуації стане звернення в приватний пансіонат «Святогір'я», співробітники якого забезпечать вашій близькій людині комфорт, безпеку, оточать її турботою і увагою.

Детальніше

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ

Якщо ви хочете оформити свого родича в приватний пансіонат для людей похилого віку «Святогір'я», то перше, що вам потрібно зробити - це зателефонувати за контактним номером телефону або скористатися формою зворотного зв'язку на офіційному сайті.

Наші консультанти детально дадуть відповідь на всі ваші питання, нададуть необхідну інформацію, що стосується оформлення. Після цього ви зможете особисто відвідати пансіонат, ознайомитися з умовами проживання, поспілкуватися з персоналом та іншими постояльцями та прийняти усвідомлене рішення.

Подивитися всі послуги