Люди, які страждають інвалідністю, особливо в похилому віці, вимагають уваги, турботи, грамотного догляду. На жаль, близькі не завжди можуть створити для дорогої людини умови, що дозволяють підтримати її здоров'я і виключити можливі ризики. Іноді для цього не вистачає часу, іноді - спеціальних знань і навичок. У такій ситуації найкращим виходом стане звернення до приватного пансіонату для людей похилого віку «Святогір'я», що спеціалізується на догляді за інвалідами першої та другої групи. Довіривши свого родича професіоналам, ви можете не сумніватися в його безпеці та психологічний комфорт.

Догляд за інвалідами 1 групи

Інвалід першої групи - це людина, що страждає певним захворюванням, яке робить самообслуговування неможливим. Іноді таких хвороб у пацієнта може бути декілька, що особливо поширене серед літніх людей.

Більшість інвалідів першої групи змушені дотримуватися постільного режиму, що тягне за собою певні проблеми:

  • Людина позбавлена ​​можливості спілкування, зміни обстановки. Кожен новий день схожий на попередній. Це викликає апатію, депресивний стан, втрату смаку та інтересу до життя.
  • У силу фізичних особливостей, проблем із пам'яттю, хворий часто не може своєчасно приймати ліки, їжу, дотримуватися лікарських приписів. Проведення гігієнічних процедур стає для нього важко здійсненне завдання.
  • Інвалід позбавляється можливості самостійно пересуватися по квартирі, виходити на вулицю, здійснювати прогулянки. Весь його світ обмежується чотирма стінами, що негативно позначається на фізичному та психологічному стані.
  • Для підтримки мозкової діяльності, отримання інформації про зовнішній світ людині необхідно постійне спілкування, контакти з іншими людьми. На жаль, найчастіше коло спілкування хворого складається з вічно зайнятих родичів і, можливо, з доглядальниць.

Усі ці проблеми дозволяє вирішити звернення в спеціалізований пансіонат, де крім гігієнічного догляду, лікування, реабілітації, правильного харчування, контролю за виконанням лікарських рекомендацій людина отримує можливість вести практично повноцінне життя.

Підопічні центру спілкуються з персоналом і своїми однолітками, щодня здійснюють прогулянки на свіжому повітрі, займаються творчістю, беруть участь у різних заходах, розважальних, аніматорська програмах. Завдяки такому підходу життя людини з першою групою інвалідності стає яскравішим і насиченим.

Догляд за інвалідами 2 групи

При другій групі інвалідності пацієнт (у залежності від ступеня тяжкості захворювання і стадії патологічного процесу) повністю або ж частково втрачає здатність до самообслуговування, виконання елементарних побутових завдань. Такі люди повністю залежні від близького оточення, вимагають постійної уваги, допомоги, а також професійного догляду.

Вкрай важливе значення мають і профілактичні заходи, спрямовані на попередження утворення пролежнів, розвитку явищ застійного характеру. Повний комплекс лікувально-профілактичних послуг можна отримати, влаштувавши інваліда в пансіонат, де для даної категорії людей створені всі умови.

Професійні медики, медсестри, досвідчені доглядальниці будуть регулярно моніторити стан хворого, допоможуть йому з виконанням побутових завдань (гігієнічні процедури, прийом їжі, перевдягання і т.д.). Якщо ж стан пацієнта погіршиться, співробітники в будь-який момент зможутьнадати грамотну, своєчасну допомогу.

Принципи роботи пансіонату та його переваги

Основною перевагою частого пансіонату для літніх людей та інвалідів є те, що фахівці не тільки надають своїм підопічним медичну допомогу та грамотний догляд, а й прагнуть підвищити якість їх життя, покращити фізичний стан.

Для пацієнтів створюються комфортні умови проживання, максимально наближені до домашніх. У номерах є спеціальна медична меблі, різні пристосування, що полегшують життя людині з особливими потребами. Сам пансіонат обладнаний ліфтами, поручнями, пандусами, антиковзаючими покриттями для забезпечення максимальної безпеки інвалідів.

Організація дозвілля

Велика увага приділяється питанням організації дозвілля інвалідів. Підопічні регулярно здійснюють прогулянки на свіжому повітрі, знаходять нових друзів за інтересами, займаються творчістю, грають у настільні ігри.

Харчування і оздоровчі заходи

Люди, які страждають інвалідністю, як правило, потребують особливого, правильно збалансованому раціоні. У пансіонаті пропонується смачне, корисне, різноманітне меню, розроблене з урахуванням лікарських рекомендацій, особливостей організму літньої людини, його діагнозу та смакових уподобань.

Регулярно проводяться заходи, спрямовані на оздоровлення, профілактику. До їх числа відносяться фізіотерапевтичні процедури, лікувальна фізкультура, дихальна гімнастика. Довірте здоров'я і безпеку своєї близької людини справжнім професіоналам, звернувшись у пансіонат для людей похилого віку «Святогір'я».

Поширені запитання

У програму входять медична та психологічна допомога, професійний догляд, забезпечення побутових питань, організація дозвілля, профілактика можливих ускладнень, соціальна адаптація інвалідів. Наші співробітники прибирають номери, забезпечують прання, заміну одягу, натільної і постільної білизни. Для пацієнтів розробляється індивідуальне меню, організовуються програми цікавого, пізнавального, розвиваючого дозвілля. Якщо людині потрібно цілодобова допомога професійної доглядальниці, наш пансіонат надає і таку послугу.

Додаткову інформацію ви знайдете на офіційному сайті пансіонату. Отримати індивідуальну консультацію, що стосується програм, проживання, догляду, реабілітації, соціальної адаптації інвалідів, задати інші питання, що цікавлять можна в телефонному режимі, за допомогою електронної пошти або ж форми зворотного зв'язку на сайті. Наші фахівці, із задоволенням, розкажуть вам про пропоновані програми, варіанти розміщення, вартості послуг і проживання.

Сам пансіонат і прилегла до нього паркова зона обладнані таким чином, щоб забезпечити людині з особливими потребами максимальний комфорт і безпеку. Це й зручні доріжки, і антиковзні покриття, пандуси, поручні, перила, ліфти і багато іншого. Палати для проживання інвалідів оснащені медичними меблями та кнопкою виклику персоналу. Крім того, поруч з пацієнтом завжди знаходиться доглядальниця, яка стежить за безпекою свого підопічного.

ПРО БУДИНОК ПРЕСТАРІЛИХ СВЯТОГІР'Я

Альтернативный текст

Сучасний, насичений ритм життя не дозволяє нам належним чином подбати про свого літнього родича. Тим більше, що люди похилого віку потребують не тільки в догляді, а й медичної допомоги, спілкуванні, нових враженнях і приємних емоціях. Кращим виходом із ситуації стане звернення в приватний пансіонат «Святогір'я», співробітники якого забезпечать вашій близькій людині комфорт, безпеку, оточать її турботою і увагою.

Детальніше

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ

Якщо ви хочете оформити свого родича в приватний пансіонат для людей похилого віку «Святогір'я», то перше, що вам потрібно зробити - це зателефонувати за контактним номером телефону або скористатися формою зворотного зв'язку на офіційному сайті.

Наші консультанти детально дадуть відповідь на всі ваші питання, нададуть необхідну інформацію, що стосується оформлення. Після цього ви зможете особисто відвідати пансіонат, ознайомитися з умовами проживання, поспілкуватися з персоналом та іншими постояльцями та прийняти усвідомлене рішення.

Подивитися всі послуги