Ритми сучасного життя, напружений графік роботи не залишають достатньої кількості часу для догляду за літніми родичами. Крім того, це заняття вимагає певних знань і навичок, відсутність яких може завдати шкоди здоров'ю старенького. Тому найкращим рішенням стане звернення за допомогою до професіоналів. Співробітники приватного пансіонату для літніх людей в Костянтинівці «Святогір'я» знають, як зробити життя пенсіонера комфортним, безпечним і наповнити кожен його день істинною радістю.

Частный пансионат для пожилых людей в Константиновке

Умови проживання

У пансіонаті створені всі умови для того, щоб постояльці відчували себе тут, як вдома. Люди похилого віку живуть в комфортних, сучасно обладнаних номерах і можуть самостійно вибирати собі сусідів. У центрі є своя бібліотека, спортзал, зал для проведення урочистостей, культурно-мистецьких заходів, перегляду телевізійних програм.

Оскільки пансіонат приймає на проживання інвалідів та людей з порушенням рухової функції, будівля оснащена спеціальними поручнями, антиковзаючими покриттями, що полегшують переміщення пацієнтів і гарантують їх безпеку.

У пансіонаті є і спеціальні кімнати для лежачих хворих, оснащені медичними меблями, кнопкою виклику персоналу. На території установи знаходиться красивий парк з лавочками, алеями, альтанками, призначений для прогулянок на свіжому повітрі.

Цифровий зв'язок дозволяє літнім людям регулярно спілкуватися з членами сім'ї. А завдяки зручній транспортній розв'язці родичі можуть часто відвідувати пенсіонера, забирати його додому на вихідні і святкові дні.

Переваги пансіонату

Приватна спеціалізована установа, на відміну від державних будинків для людей похилого віку, має цілий ряд переваг:

 • повне вирішення побутових питань літніх людей;
 • комфортні умови проживання, домашня затишна атмосфера;
 • можливість цілодобового спостереження за людьми похилого віку;
 • дієтичне, 5-ти разове харчування, розроблене з урахуванням потреб організму літньої людини;
 • надання пенсіонерам цілодобової, професійної медичної допомоги;
 • надання психологічної підтримки;
 • дотримання режиму дня, вкрай корисне для людей похилого віку;
 • можливість оформлення постояльців як тимчасово, так і на постійній основі;
 • ідеальні умови для проведення терапевтичних і реабілітаційних курсів.

У пансіонаті працюють досвідчені і кваліфіковані фахівці. При підборі персоналу особлива увага звертається не тільки на рівень професіоналізму, а й на такі людські якості, як терпіння, спокій, доброта, душевне тепло.

Догляд та медична допомога

Постояльцям надаються комплексні послуги:

 1. Допомога в проведенні гігієнічних процедур (умивання, купання, перевдягання, гоління, стрижка, манікюр, педикюр).
 2. Рішення побутових завдань (прибирання, прання, заміна постільної і натільної білизни).
 3. Допомога в прийомі їжі, переміщенні по території пансіонату - для людей з порушеннями рухової функції.

Підвищена увага приділяється питанням здоров'я пенсіонерів. Щодня проводяться профілактичні огляди, вимір показників артеріального тиску, температури тіла, частоти пульсу, рівня цукру в крові. Співробітники контролюють процес лікування пацієнтів, прийом лікарських препаратів.

У пансіонаті створені всі умови для надання літнім людям грамотної медичної допомоги. Правильне харчування, режим дня, заняття спортом і дихальною гімнастикою, щоденні прогулянки на свіжому повітрі позитивно позначаються на здоров'ї пенсіонерів і допомагають продовжити їхнє життя.

Вільне проведення часу

Постояльці пансіонату живуть насиченим, повноцінним життям, регулярно спілкуються з однолітками. Читання книг, перегляд фільмів і програм, заняття спортом і творчістю допомагають урізноманітнити дозвілля літніх людей. Всі старенькі мають можливість займатися улюбленою справою, знаходити нових друзів і захоплення. На користь йде і спілкування з психологами, працівниками пансіонату.

На регулярній основі проводяться різні свята, культурні заходи та тематичні вечори. Причому брати участь в них можуть навіть пенсіонери з порушеннями рухової функції. Забезпечити стареньким можливість повноцінного спілкування - завдання, яке неможливо реалізувати в домашніх умовах.

Фахівцями доведено, що соціалізація, цікаве, захоплююче дозвілля позитивно позначаються на психоемоційному та фізичному стані людей похилого віку, покращують їх розумову діяльність. Пансіонат для літніх людей в Костянтинівці «Святогір'я» – це те місце, де кожна людина отримує свій унікальний шанс на щасливу, гідну і благополучну старість.