Ритми сучасного життя, напружений графік роботи не залишають достатньої кількості часу для догляду за літніми родичами. Крім того, це заняття вимагає певних знань і навичок, відсутність яких може завдати шкоди здоров'ю старенького. Тому найкращим рішенням стане звернення за допомогою до професіоналів. Співробітники приватного пансіонату для літніх людей в Костянтинівці «Святогір'я» знають, як зробити життя пенсіонера комфортним, безпечним і наповнити кожен його день істинною радістю.

Частный пансионат для пожилых людей в Константиновке

Умови проживання

У пансіонаті створені всі умови для того, щоб постояльці відчували себе тут, як вдома. Люди похилого віку живуть в комфортних, сучасно обладнаних номерах і можуть самостійно вибирати собі сусідів. У центрі є своя бібліотека, спортзал, зал для проведення урочистостей, культурно-мистецьких заходів, перегляду телевізійних програм.

Оскільки пансіонат приймає на проживання інвалідів та людей з порушенням рухової функції, будівля оснащена спеціальними поручнями, антиковзаючими покриттями, що полегшують переміщення пацієнтів і гарантують їх безпеку.

У пансіонаті є і спеціальні кімнати для лежачих хворих, оснащені медичними меблями, кнопкою виклику персоналу. На території установи знаходиться красивий парк з лавочками, алеями, альтанками, призначений для прогулянок на свіжому повітрі.

Цифровий зв'язок дозволяє літнім людям регулярно спілкуватися з членами сім'ї. А завдяки зручній транспортній розв'язці родичі можуть часто відвідувати пенсіонера, забирати його додому на вихідні і святкові дні.

Переваги пансіонату

Приватна спеціалізована установа, на відміну від державних будинків для людей похилого віку, має цілий ряд переваг:

 • повне вирішення побутових питань літніх людей;
 • комфортні умови проживання, домашня затишна атмосфера;
 • можливість цілодобового спостереження за людьми похилого віку;
 • дієтичне, 5-ти разове харчування, розроблене з урахуванням потреб організму літньої людини;
 • надання пенсіонерам цілодобової, професійної медичної допомоги;
 • надання психологічної підтримки;
 • дотримання режиму дня, вкрай корисне для людей похилого віку;
 • можливість оформлення постояльців як тимчасово, так і на постійній основі;
 • ідеальні умови для проведення терапевтичних і реабілітаційних курсів.

У пансіонаті працюють досвідчені і кваліфіковані фахівці. При підборі персоналу особлива увага звертається не тільки на рівень професіоналізму, а й на такі людські якості, як терпіння, спокій, доброта, душевне тепло.

Догляд та медична допомога

Постояльцям надаються комплексні послуги:

 1. Допомога в проведенні гігієнічних процедур (умивання, купання, перевдягання, гоління, стрижка, манікюр, педикюр).
 2. Рішення побутових завдань (прибирання, прання, заміна постільної і натільної білизни).
 3. Допомога в прийомі їжі, переміщенні по території пансіонату - для людей з порушеннями рухової функції.

Підвищена увага приділяється питанням здоров'я пенсіонерів. Щодня проводяться профілактичні огляди, вимір показників артеріального тиску, температури тіла, частоти пульсу, рівня цукру в крові. Співробітники контролюють процес лікування пацієнтів, прийом лікарських препаратів.

У пансіонаті створені всі умови для надання літнім людям грамотної медичної допомоги. Правильне харчування, режим дня, заняття спортом і дихальною гімнастикою, щоденні прогулянки на свіжому повітрі позитивно позначаються на здоров'ї пенсіонерів і допомагають продовжити їхнє життя.

Вільне проведення часу

Постояльці пансіонату живуть насиченим, повноцінним життям, регулярно спілкуються з однолітками. Читання книг, перегляд фільмів і програм, заняття спортом і творчістю допомагають урізноманітнити дозвілля літніх людей. Всі старенькі мають можливість займатися улюбленою справою, знаходити нових друзів і захоплення. На користь йде і спілкування з психологами, працівниками пансіонату.

На регулярній основі проводяться різні свята, культурні заходи та тематичні вечори. Причому брати участь в них можуть навіть пенсіонери з порушеннями рухової функції. Забезпечити стареньким можливість повноцінного спілкування - завдання, яке неможливо реалізувати в домашніх умовах.

Фахівцями доведено, що соціалізація, цікаве, захоплююче дозвілля позитивно позначаються на психоемоційному та фізичному стані людей похилого віку, покращують їх розумову діяльність. Пансіонат для літніх людей в Костянтинівці «Святогір'я» – це те місце, де кожна людина отримує свій унікальний шанс на щасливу, гідну і благополучну старість.

ПРО БУДИНОК ПРЕСТАРІЛИХ СВЯТОГІР'Я

Альтернативный текст

Сучасний, насичений ритм життя не дозволяє нам належним чином подбати про свого літнього родича. Тим більше, що люди похилого віку потребують не тільки в догляді, а й медичної допомоги, спілкуванні, нових враженнях і приємних емоціях. Кращим виходом із ситуації стане звернення в приватний пансіонат «Святогір'я», співробітники якого забезпечать вашій близькій людині комфорт, безпеку, оточать її турботою і увагою.

Детальніше

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ

Якщо ви хочете оформити свого родича в приватний пансіонат для людей похилого віку «Святогір'я», то перше, що вам потрібно зробити - це зателефонувати за контактним номером телефону або скористатися формою зворотного зв'язку на офіційному сайті.

Наші консультанти детально дадуть відповідь на всі ваші питання, нададуть необхідну інформацію, що стосується оформлення. Після цього ви зможете особисто відвідати пансіонат, ознайомитися з умовами проживання, поспілкуватися з персоналом та іншими постояльцями та прийняти усвідомлене рішення.

Подивитися всі послуги