Приватний пансіонат для людей похилого віку в Покрівську «Святогір'я» надає комфортні і затишні умови проживання пенсіонерам за адекватними, прийнятними цінами. Програма включає в себе професійний догляд, медичну допомогу, організацію дозвілля. Фахівці даної установи знають, як вивести життя літньої людини на принципово новий рівень.

Пансионат для престарелых в Покровске

Особливості проживання в пансіонаті

Приватний пансіонат пропонує комфортні умови для життя постояльців. Співробітники центру готові оточити своїх підопічних увагою і теплом, допомогти їм навчитися отримувати задоволення від кожного прожитого дня. До числа основних завдань установи відносяться:

  1. Прояви турботи. Літня людина потребує особливого догляду, який передбачає не тільки тепле ставлення, але і грамотний медичний догляд. У пансіонаті проводяться профілактичні огляди, медичні процедури, також тут діє особливий режим, необхідний для підтримки здоров'я людей похилого віку.
  2. Комфорт – умови проживання в пансіонаті максимально наближені до домашніх. Постояльці живуть у затишних номерах з сучасним інтер'єром, меблями і технікою.
  3. Розташування – пансіонат знаходиться за містом, в екологічно чистому районі. До території прилягає парк для прогулянок на свіжому повітрі. Хороші екологічні умови, природна краса позитивно позначаються на стані і настрої пенсіонерів. Завдяки зручній транспортній розв'язці близькі можуть відвідувати своїх родичів так часто, як самі забажають.
  4. Дозвілля – постояльці пансіонату не страждають від нудьги або почуття самотності. Вони організовують групи за інтересами, заводять нові знайомства, займаються улюбленою справою.
  5. Допомога постояльцям з обмеженими можливостями – для інвалідів створені ідеальні умови. Вони проживають в спеціально оснащених палатах. Грамотна доглядальниця проводить медичні та гігієнічні процедури, допомагає з пересуванням і виконанням інших повсякденних завдань. Навіть важкохворі люди отримують можливість вести повноцінне, насичене життя, спілкуватися зі своїми однолітками, гуляти по парку, брати участь в розвагах.
  6. Харчування – постояльцям пропонується оптимально збалансоване, смачне і різноманітне меню. Раціон складається з урахуванням побажань людей похилого віку, лікарських рекомендацій, особливостей організму.
  7. Можливість оформлення літніх людей на постійній основі або ж на певний період часу.
  8. Надання грамотного медичного догляду при прийомі постояльців, які потребують лікування або ж реабілітації.

Така програма проживання забезпечує всі потреби літньої людини, допомагає зробити її життя комфортним, безпечним, наповненим новими враженнями та радісними емоціями.