Приватний пансіонат для людей похилого віку в Покрівську «Святогір'я» надає комфортні і затишні умови проживання пенсіонерам за адекватними, прийнятними цінами. Програма включає в себе професійний догляд, медичну допомогу, організацію дозвілля. Фахівці даної установи знають, як вивести життя літньої людини на принципово новий рівень.

Пансионат для престарелых в Покровске

Особливості проживання в пансіонаті

Приватний пансіонат пропонує комфортні умови для життя постояльців. Співробітники центру готові оточити своїх підопічних увагою і теплом, допомогти їм навчитися отримувати задоволення від кожного прожитого дня. До числа основних завдань установи відносяться:

  1. Прояви турботи. Літня людина потребує особливого догляду, який передбачає не тільки тепле ставлення, але і грамотний медичний догляд. У пансіонаті проводяться профілактичні огляди, медичні процедури, також тут діє особливий режим, необхідний для підтримки здоров'я людей похилого віку.
  2. Комфорт – умови проживання в пансіонаті максимально наближені до домашніх. Постояльці живуть у затишних номерах з сучасним інтер'єром, меблями і технікою.
  3. Розташування – пансіонат знаходиться за містом, в екологічно чистому районі. До території прилягає парк для прогулянок на свіжому повітрі. Хороші екологічні умови, природна краса позитивно позначаються на стані і настрої пенсіонерів. Завдяки зручній транспортній розв'язці близькі можуть відвідувати своїх родичів так часто, як самі забажають.
  4. Дозвілля – постояльці пансіонату не страждають від нудьги або почуття самотності. Вони організовують групи за інтересами, заводять нові знайомства, займаються улюбленою справою.
  5. Допомога постояльцям з обмеженими можливостями – для інвалідів створені ідеальні умови. Вони проживають в спеціально оснащених палатах. Грамотна доглядальниця проводить медичні та гігієнічні процедури, допомагає з пересуванням і виконанням інших повсякденних завдань. Навіть важкохворі люди отримують можливість вести повноцінне, насичене життя, спілкуватися зі своїми однолітками, гуляти по парку, брати участь в розвагах.
  6. Харчування – постояльцям пропонується оптимально збалансоване, смачне і різноманітне меню. Раціон складається з урахуванням побажань людей похилого віку, лікарських рекомендацій, особливостей організму.
  7. Можливість оформлення літніх людей на постійній основі або ж на певний період часу.
  8. Надання грамотного медичного догляду при прийомі постояльців, які потребують лікування або ж реабілітації.

Така програма проживання забезпечує всі потреби літньої людини, допомагає зробити її життя комфортним, безпечним, наповненим новими враженнями та радісними емоціями.

ПРО БУДИНОК ПРЕСТАРІЛИХ СВЯТОГІР'Я

Альтернативный текст

Сучасний, насичений ритм життя не дозволяє нам належним чином подбати про свого літнього родича. Тим більше, що люди похилого віку потребують не тільки в догляді, а й медичної допомоги, спілкуванні, нових враженнях і приємних емоціях. Кращим виходом із ситуації стане звернення в приватний пансіонат «Святогір'я», співробітники якого забезпечать вашій близькій людині комфорт, безпеку, оточать її турботою і увагою.

Детальніше

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ

Якщо ви хочете оформити свого родича в приватний пансіонат для людей похилого віку «Святогір'я», то перше, що вам потрібно зробити - це зателефонувати за контактним номером телефону або скористатися формою зворотного зв'язку на офіційному сайті.

Наші консультанти детально дадуть відповідь на всі ваші питання, нададуть необхідну інформацію, що стосується оформлення. Після цього ви зможете особисто відвідати пансіонат, ознайомитися з умовами проживання, поспілкуватися з персоналом та іншими постояльцями та прийняти усвідомлене рішення.

Подивитися всі послуги