У приватному пансіонаті «Святогір'я» в Дружківці кожна літня людина може розраховувати на професійний догляд, медичну і психологічну допомогу, організацію цікавого дозвілля. Цей спеціалізований заклад отримав прекрасну репутацію і безліч вдячних відгуків. Грамотні фахівці знають, як зробити життя літньої людини не тільки комфортним і безпечним, а й по-справжньому щасливим.

Турбота про літніх людей в пансіонаті «Святогір'я»

Програма проживания

У пансіонаті створені всі умови для того, щоб люди похилого віку відчували себе комфортно і насолоджувалися кожним днем ​​життя. Постояльці проживають в затишних, сучасно обладнаних номерах і можуть самостійно обирати собі сусідів. Є також можливість розміщення в одномісних номерах. Для інвалідів та лежачих хворих надаються кімнати з медичними меблями та кнопкою виклику персоналу.

Навколо пансіонату розташовується красивий парк з лавками і альтанками, де літні люди можуть спокійно відпочивати і здійснювати прогулянки на свіжому повітрі. Крім того, постояльцям надається 5-разове, смачне, корисне і різноманітне дієтичне харчування.

Співробітники центру дбають і про рішення таких побутових питань, як прання, прибирання, гігієнічний догляд за людьми з обмеженими можливостями. У штаті працюють лікарі, психологи, медсестри, доглядальниці, реабілітологи. Тому можна не сумніватися в безпеці постояльців. Програма проживання також включає в себе такі послуги, як медична та психологічна допомога, організація дозвілля.

Члени сім'ї літньої людини можуть бути впевнені в тому, що їх родний буде оточений турботою і увагою. Перед оформленням договору близькі можуть особисто відвідати пансіонат, ознайомитися з умовами проживання, поговорити з персоналом та іншими постояльцями.

Важливо і те, що люди похилого віку можуть регулярно спілкуватися зі своїми родичами. Цьому сприяє зручна транспортна розв'язка і графік роботи пансіонату. Члени сім'ї можуть не тільки часто відвідувати близьку людину, але і забирати її додому, наприклад, на вихідні дні.

Медична та психологічна допомогу

Оскільки у більшості людей похилого віку є виражені проблеми зі здоров'ям, важливо, щоб вони знаходилися під наглядом медичних фахівців. У центрі працюють справжні професіонали. Сучасне обладнання, медикаменти дозволяють надати людині необхідну медичну допомогу.

Пансіонат ідеально підходить для лікування різних захворювань, проходження реабілітації після перенесених інфарктів, інсультів, операцій і травматичних ушкоджень. Досвідчений персонал подбає й про те, щоб пацієнт дотримувався режиму, виконував рекомендації лікаря, своєчасно вживав лікарські препарати.

У пансіонаті створені оптимальні умови для безпечного проживання та відновлення інвалідів, пацієнтів з деменцією, хворобою Паркінсона або Альцгеймера, серцево-судинними патологіями, цукровий діабетом, психічними розладами.

Регулярно проводяться діагностичні заходи, профілактичні огляди, що дозволяє відслідковувати стан пенсіонерів і при необхідності вности корективи в лікування. Поруч з лежачими хворими знаходиться досвідчена доглядальниця, яка допомагає їм у виконанні всіх повсякденних завдань, переміщенні по території пансіонату.

Крім медичної допомоги, постояльцям надається психологічна підтримка, особливо важлива для тих, хто страждає серйозними захворюваннями. Сам по собі режим дня, правильне харчування, заняття спортом, позитивні емоції позитивно позначаються на фізичному і психічному здоров'ї людей похилого віку.

Спілкування і дозвілля

Для літніх людей спілкування і соціалізація мають вкрай важливе значення. На жаль, забезпечити повноцінну активне життя стареньким у домашніх умовах практично неможливо, особливо якщо у них є проблеми зі здоров'ям.

У пансіонаті питанню організації дозвілля приділяється підвищена увага. До послуг постояльців надаються бібліотека, спортзал, набір настільних ігор. Пенсіонери займаються спортом і творчістю, гуляють в парку, влаштовують чаювання.

У центрі організовуються групи за інтересами, проводяться тематичні вечори, культурні заходи. Дні народження проживаючих та інші свята відзначаються в теплій, дружній атмосфері. Навіть інваліди та важкохворі люди завдяки допомозі доглядальниць можуть брати участь в заходах, гуляти на свіжому повітрі, спілкуватися зі своїми однолітками.

Приватний пансіонат «Святогір'я», розташований в Дружківці, характеризується високим рівнем кваліфікації персоналу, дотриманням режиму дня, цілодобовим наглядом за постояльцями. Фахівці прикладають усіх зусиль для того, щоб люди похилого віку раділи життю, були оточені турботою та увагою.

ПРО БУДИНОК ПРЕСТАРІЛИХ СВЯТОГІР'Я

Альтернативный текст

Сучасний, насичений ритм життя не дозволяє нам належним чином подбати про свого літнього родича. Тим більше, що люди похилого віку потребують не тільки в догляді, а й медичної допомоги, спілкуванні, нових враженнях і приємних емоціях. Кращим виходом із ситуації стане звернення в приватний пансіонат «Святогір'я», співробітники якого забезпечать вашій близькій людині комфорт, безпеку, оточать її турботою і увагою.

Детальніше

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ

Якщо ви хочете оформити свого родича в приватний пансіонат для людей похилого віку «Святогір'я», то перше, що вам потрібно зробити - це зателефонувати за контактним номером телефону або скористатися формою зворотного зв'язку на офіційному сайті.

Наші консультанти детально дадуть відповідь на всі ваші питання, нададуть необхідну інформацію, що стосується оформлення. Після цього ви зможете особисто відвідати пансіонат, ознайомитися з умовами проживання, поспілкуватися з персоналом та іншими постояльцями та прийняти усвідомлене рішення.

Подивитися всі послуги