Важкі захворювання, часом невиліковні, стають справжнім випробуванням для самих хворих та їхніх близьких. Людина, якій було поставлено суворий діагноз, страждає не тільки фізично, а й психологічно. Родичі, самі розгублені та знаходяться в стресовому стані, не знають, як допомогти своєму близькому. У подібних ситуаціях пацієнтові просто необхідна грамотна паліативна допомога, що полегшує загальний стан, знімає біль, що дозволяє максимально підвищити якість життя. Саме такі послуги пропонує приватний пансіонат для людей похилого віку «Святогір'я».

Як проходить паліативне лікування у приватному пансіонаті?

Пошуки хорошої клініки для тяжкохворого родича часто стають для сім'ї серйозною проблемою. На жаль, більшість державних лікарень, хоспісів не мають належного технічного забезпечення, штату хороших і досвідчених фахівців.

Та й самі умови проживання, ставлення персоналу до пацієнтів залишають бажати кращого. Як правило, люди похилого віку в подібних закладах не отримують навіть правильного гігієнічного догляду та лікування, не кажучи вже про настільки необхідної турботи, психологічної підтримки.

Приватні пансіонати надають паліативну допомогу, керуючись абсолютно іншими принципами. Вони оснащені сучасною технікою і обладнанням. Досвідчені фахівці застосовують у своїй роботі найефективніші, передові методи лікування. Пацієнтам надається повний комплекс послуг на європейському рівні, але за вітчизняними, доступними цінами.

За мету співробітники ставлять не тільки полегшення фізичних страждань хворого, але і формування у нього мотивацій до одужання, бойового настрою, поліпшення настрою. Тому до кожного постояльця персонал шукає індивідуальний підхід, проявляє щиру турботу, увагу, душевне тепло.

Позитивно позначається на психоемоційному стані важко хворих людей і затишна, домашня атмосфера, що не нагадує лікарняну палату. А різні заходи, гуртки, групи за інтересами та інші захоплюючі варіанти дозвілля дозволяють знову пробудити смак до життя, подолати депресію, відволіктися від тривожних думок про свою хворобу.

Завдання паліативного лікування

Основні цілі паліативного лікування - це позбавлення від болісних відчуттів та інших неприємних симптомів. Вкрай важливо максимально продовжити життя хворого та зробити її кінець гранично комфортним, безболісним. Крім медичної допомоги тяжко хворі люди гостро потребують розуміння, елементарного співчуття. Душевне ставлення, психологічний комфорт вселяють у них віру в одужання, а це дає реальний шанс на перемогу над хворобою, всупереч всім медичним прогнозам.

Наші переваги

Приватний пансіонат для людей похилого віку «Святогір'я» має цілий ряд переваг:

  • Надання повного комплексу медичних послуг на найвищому рівні, за розумними, доступними цінами.
  • Проведення якісного паліативного лікування у поєднанні з потужною психологічною підтримкою.
  • Розташування в екологічно чистому районі з мальовничими пейзажами. Доведено, що прогулянки на свіжому повітрі, споглядання краси природи сприяють швидкому одужанню і позитивно позначаються на психоемоційному стані хворих.
  • Кімнати для важко хворих оснащені кнопкою екстреного виклику. Тому, якщо стан пацієнта різко погіршиться, він може в будь-який момент викликати лікаря, який вчасно надасть йому необхідну, професійну допомогу.
  • Атмосфера, спілкування, різні заходи, насичений графік дарують тяжкохворим людям відчуття радості життя і позитивні емоції, не менш важливі для перемоги над захворюванням, ніж грамотне лікування і хороший догляд.
  • Штат фахівців, які мають достатній досвід в області паліативного лікування.
  • Зручне місце розташування, що дозволяє членам сім'ї відвідувати родича максимально часто, підтримувати з ним постійний зв'язок.

Пам'ятайте, що надія на одужання є завжди! Грамотне паліативне лікування допоможе поліпшити життя самого хворого та його родичів. Тому, не гаючи часу, звертайтеся за допомогою до професіоналів.

Поширені запитання

Паліативного лікування потребують люди, які страждають невиліковними, важкими захворюваннями. До їх числа відносяться онкологія, поліомієліт, стареча деменція, геморагічна лихоманка Ебола та безліч інших патологій.

Співробітники нашого пансіонату в повній мірі беруть на себе турботу про хвору людину в останні роки або місяці його життя. Програма проживання і паліативного лікування включає в себе вирішення побутових питань, сприяння у проведенні гігієнічних процедур, організацію правильного дієтичного харчування, цікавого проведення часу. Пацієнти отримують якісне лікування, що дозволяє купірувати сильний больовий синдром, уповільнити розвиток патологічного процесу. Велика увага приділяється питанням психологічної допомоги, оскільки важко хворі люди потребують її особливо гостро.

У першу чергу вам варто ознайомитися з відгуками інших наших пацієнтів, а також їхніх родичів на офіційному сайті центру. Крім того, перед оформленням батька в наш пансіонат ви можете відвідати його особисто, оцінити умови проживання, поспілкуватися з персоналом і задати всі хвилюючі вас питання.

ПРО БУДИНОК ПРЕСТАРІЛИХ СВЯТОГІР'Я

Альтернативный текст

Сучасний, насичений ритм життя не дозволяє нам належним чином подбати про свого літнього родича. Тим більше, що люди похилого віку потребують не тільки в догляді, а й медичної допомоги, спілкуванні, нових враженнях і приємних емоціях. Кращим виходом із ситуації стане звернення в приватний пансіонат «Святогір'я», співробітники якого забезпечать вашій близькій людині комфорт, безпеку, оточать її турботою і увагою.

Детальніше

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ

Якщо ви хочете оформити свого родича в приватний пансіонат для людей похилого віку «Святогір'я», то перше, що вам потрібно зробити - це зателефонувати за контактним номером телефону або скористатися формою зворотного зв'язку на офіційному сайті.

Наші консультанти детально дадуть відповідь на всі ваші питання, нададуть необхідну інформацію, що стосується оформлення. Після цього ви зможете особисто відвідати пансіонат, ознайомитися з умовами проживання, поспілкуватися з персоналом та іншими постояльцями та прийняти усвідомлене рішення.

Подивитися всі послуги