Люди похилого віку переносять інфаркт вкрай важко. Тому дуже важливо, щоб в період відновлення пацієнти перебували під постійним наглядом досвідчених лікарів. Хворому необхідно забезпечити повний спокій, створити оптимальні умови для одужання. Самостійно надати грамотну допомогу своєму родичу, котрий переніс інфаркт, у близьких не вистачає ні часу, ні медичних навичок. Тому найкращим варіантом вирішення проблеми стане оформлення пацієнта в приватний пансіонат для людей похилого віку «Святогір'я», що спеціалізується на проведенні реабілітаційних програм.

Програма ефективної реабілітації

Літня людина після інфаркту вимагає цілодобового спостереження і професійного догляду. Тому поряд з пацієнтом постійно перебувають досвідчені фахівці, здатні в будь-який момент надати кваліфіковану допомогу. Програма догляду та відновлення хворих після інфаркту включає в себе:

 • Дієтичне харчування та прийом їжі, відповідно до встановленого графіка.
 • Прогулянки на свіжому повітрі (якщо пацієнту необхідно дотримуватися постільного режиму, то на прогулянку його вивозить доглядальниця в інвалідному візку).
 • Прийом медикаментозних препаратів, прописаних лікарем.
 • Дотримання індивідуально складеного режиму дня.
 • Масажі.
 • Помірні фізичні навантаження.

Ступінь допустимих навантажень на різних етапах реабілітаційно-відновного періоду визначається лікарем в індивідуальному порядку. Деякі вправи можна виконувати навіть, не піднімаючись з ліжка, потім людина поступово переходить до активних занять лікувальною фізкультурою.

Рекомендації для літніх пацієнтів після інфаркту

Для того щоб уникнути можливих ускладнень і рецидивів, максимально швидко відновитися, літнім людям, які перенесли інфаркт, необхідно дотримуватися лікарських рекомендацій:

 • Щодня вимірювати показники пульсу й артеріального тиску. Своєчасний прийом ліків дозволить уникнути гіпертонічного кризу та інших небезпечних наслідків.
 • Дотримуватися дієтичного харчування. Виключити з щоденного меню такі продукти, як соуси, майонез, жирна, гостра їжа, ковбаси, маргарин.
 • Стежити за своєю масою тіла й своєчасно боротися із зайвими кілограмами.
 • Відмовитися від куріння, вживання спиртних напоїв та інших шкідливих звичок.
 • Максимально обмежити відсотковий вміст солі в добовому раціоні.
 • Давати організму помірні, але регулярні фізичні навантаження. Займатися лікувальною фізкультурою, дихальною гімнастикою, здійснювати піші прогулянки.
 • Найголовніше - це строго дотримуватися всіх рекомендацій лікаря, що стосуються харчування, прийому певних медикаментозних препаратів, проходження фізіотерапевтичних процедур.

Наші переваги

Успішна реабілітація - це не тільки грамотна медична допомога, професійний догляд, а й комфортні умови для життя, психологічна підтримка, турбота й увага до пацієнта. Пансіонат «Святогір'я» розташовується в екологічно чистому районі. Постояльці можуть насолоджуватися мальовничими пейзажами, здійснювати прогулянки на свіжому повітрі. Є і спеціально обладнані зони для відпочинку, занять фізкультурою і спортом.

Усі номери обставлені по-домашньому, оснащені найсучаснішими меблями й технікою, що дозволяє забезпечити комфорт, а головне - безпека літньої людини після інфаркту. Пацієнтам надається не тільки медична допомога, гігієнічний догляд, а й підтримка, можливість спілкування, щире людське тепло й увага, настільки важливі для успішного відновлення.

У пансіонаті регулярно проводяться різні тематичні вечори, цікаві захоплюючі заходи, що відволікають хворого від сумних думок. Науково доведено, що позитивні емоції покращують здоров'я і сприяють прискореному одужанню. Родичі можуть регулярно відвідувати свого близької людини, а також спілкуватися з ним за допомогою відеозв'язку.

Якщо ви хочете забезпечити своєму родичу грамотний догляд, лікування та відновлення після інфаркту, просто зателефонуйте в приватний пансіонат для людей похилого віку «Святогір'я».

Поширені запитання

Програма реабілітації людей похилого віку після інфаркту носить комплексний характер. Відновлювальний курс включає в себе психологічну допомогу, медикаментозне лікування, фізіотерапевтичні процедури, лікувальну гімнастику, дієтотерапію. За пацієнтами цілодобово спостерігають медсестри та лікарі. Сама програма проживання також включає в себе гігієнічний догляд, вирішення побутових питань, організацію дозвілля постояльців.

Пацієнтам, які проходять реабілітацію після інфаркту, розрахована дієта з низьким вмістом жирів, солі, холестерину. Важливо також стабілізувати масу тіла хворого за допомогою харчування, щоб зменшити навантаження на серцево-судинну систему. Для постояльців, які страждають супутніми захворюваннями, які вимагають корекції харчування, раціон складається професійним дієтологом в індивідуальному порядку.

На жаль, у домашніх умовах неможливо надати людині після інфаркту грамотний догляд, правильне харчування, необхідну медичну допомогу. Тому, якщо ви дбаєте про здоров'я свого батька, найкраще довірити його в руки професіоналів. Умови проживання в нашому пансіонаті нітрохи не схожі з атмосферою традиційних лікувальних установ, тому вашому батькові тут буде добре та комфортно.

ПРО БУДИНОК ПРЕСТАРІЛИХ СВЯТОГІР'Я

Альтернативный текст

Сучасний, насичений ритм життя не дозволяє нам належним чином подбати про свого літнього родича. Тим більше, що люди похилого віку потребують не тільки в догляді, а й медичної допомоги, спілкуванні, нових враженнях і приємних емоціях. Кращим виходом із ситуації стане звернення в приватний пансіонат «Святогір'я», співробітники якого забезпечать вашій близькій людині комфорт, безпеку, оточать її турботою і увагою.

Детальніше

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ

Якщо ви хочете оформити свого родича в приватний пансіонат для людей похилого віку «Святогір'я», то перше, що вам потрібно зробити - це зателефонувати за контактним номером телефону або скористатися формою зворотного зв'язку на офіційному сайті.

Наші консультанти детально дадуть відповідь на всі ваші питання, нададуть необхідну інформацію, що стосується оформлення. Після цього ви зможете особисто відвідати пансіонат, ознайомитися з умовами проживання, поспілкуватися з персоналом та іншими постояльцями та прийняти усвідомлене рішення.

Подивитися всі послуги