Люди похилого віку переносять інфаркт вкрай важко. Тому дуже важливо, щоб в період відновлення пацієнти перебували під постійним наглядом досвідчених лікарів. Хворому необхідно забезпечити повний спокій, створити оптимальні умови для одужання. Самостійно надати грамотну допомогу своєму родичу, котрий переніс інфаркт, у близьких не вистачає ні часу, ні медичних навичок. Тому найкращим варіантом вирішення проблеми стане оформлення пацієнта в приватний пансіонат для людей похилого віку «Святогір'я», що спеціалізується на проведенні реабілітаційних програм.

Програма ефективної реабілітації

Літня людина після інфаркту вимагає цілодобового спостереження і професійного догляду. Тому поряд з пацієнтом постійно перебувають досвідчені фахівці, здатні в будь-який момент надати кваліфіковану допомогу. Програма догляду та відновлення хворих після інфаркту включає в себе:

 • Дієтичне харчування та прийом їжі, відповідно до встановленого графіка.
 • Прогулянки на свіжому повітрі (якщо пацієнту необхідно дотримуватися постільного режиму, то на прогулянку його вивозить доглядальниця в інвалідному візку).
 • Прийом медикаментозних препаратів, прописаних лікарем.
 • Дотримання індивідуально складеного режиму дня.
 • Масажі.
 • Помірні фізичні навантаження.

Ступінь допустимих навантажень на різних етапах реабілітаційно-відновного періоду визначається лікарем в індивідуальному порядку. Деякі вправи можна виконувати навіть, не піднімаючись з ліжка, потім людина поступово переходить до активних занять лікувальною фізкультурою.

Рекомендації для літніх пацієнтів після інфаркту

Для того щоб уникнути можливих ускладнень і рецидивів, максимально швидко відновитися, літнім людям, які перенесли інфаркт, необхідно дотримуватися лікарських рекомендацій:

 • Щодня вимірювати показники пульсу й артеріального тиску. Своєчасний прийом ліків дозволить уникнути гіпертонічного кризу та інших небезпечних наслідків.
 • Дотримуватися дієтичного харчування. Виключити з щоденного меню такі продукти, як соуси, майонез, жирна, гостра їжа, ковбаси, маргарин.
 • Стежити за своєю масою тіла й своєчасно боротися із зайвими кілограмами.
 • Відмовитися від куріння, вживання спиртних напоїв та інших шкідливих звичок.
 • Максимально обмежити відсотковий вміст солі в добовому раціоні.
 • Давати організму помірні, але регулярні фізичні навантаження. Займатися лікувальною фізкультурою, дихальною гімнастикою, здійснювати піші прогулянки.
 • Найголовніше - це строго дотримуватися всіх рекомендацій лікаря, що стосуються харчування, прийому певних медикаментозних препаратів, проходження фізіотерапевтичних процедур.

Наші переваги

Успішна реабілітація - це не тільки грамотна медична допомога, професійний догляд, а й комфортні умови для життя, психологічна підтримка, турбота й увага до пацієнта. Пансіонат «Святогір'я» розташовується в екологічно чистому районі. Постояльці можуть насолоджуватися мальовничими пейзажами, здійснювати прогулянки на свіжому повітрі. Є і спеціально обладнані зони для відпочинку, занять фізкультурою і спортом.

Усі номери обставлені по-домашньому, оснащені найсучаснішими меблями й технікою, що дозволяє забезпечити комфорт, а головне - безпека літньої людини після інфаркту. Пацієнтам надається не тільки медична допомога, гігієнічний догляд, а й підтримка, можливість спілкування, щире людське тепло й увага, настільки важливі для успішного відновлення.

У пансіонаті регулярно проводяться різні тематичні вечори, цікаві захоплюючі заходи, що відволікають хворого від сумних думок. Науково доведено, що позитивні емоції покращують здоров'я і сприяють прискореному одужанню. Родичі можуть регулярно відвідувати свого близької людини, а також спілкуватися з ним за допомогою відеозв'язку.

Якщо ви хочете забезпечити своєму родичу грамотний догляд, лікування та відновлення після інфаркту, просто зателефонуйте в приватний пансіонат для людей похилого віку «Святогір'я».

Поширені запитання

Програма реабілітації людей похилого віку після інфаркту носить комплексний характер. Відновлювальний курс включає в себе психологічну допомогу, медикаментозне лікування, фізіотерапевтичні процедури, лікувальну гімнастику, дієтотерапію. За пацієнтами цілодобово спостерігають медсестри та лікарі. Сама програма проживання також включає в себе гігієнічний догляд, вирішення побутових питань, організацію дозвілля постояльців.

Пацієнтам, які проходять реабілітацію після інфаркту, розрахована дієта з низьким вмістом жирів, солі, холестерину. Важливо також стабілізувати масу тіла хворого за допомогою харчування, щоб зменшити навантаження на серцево-судинну систему. Для постояльців, які страждають супутніми захворюваннями, які вимагають корекції харчування, раціон складається професійним дієтологом в індивідуальному порядку.

На жаль, у домашніх умовах неможливо надати людині після інфаркту грамотний догляд, правильне харчування, необхідну медичну допомогу. Тому, якщо ви дбаєте про здоров'я свого батька, найкраще довірити його в руки професіоналів. Умови проживання в нашому пансіонаті нітрохи не схожі з атмосферою традиційних лікувальних установ, тому вашому батькові тут буде добре та комфортно.