Сильна завантаженість на роботі, відрядження, виїзд за кордон на заробітки, роздільне проживання не дають можливості цілодобово доглядати за людьми похилого віку, часто спілкуватися з ними, стежити за їх здоров'ям і настроєм. Особливо складно тим, у кого є серйозні порушення здоров'я. Через відсутність спеціальних знань родичі не можуть гарантувати людям похилого віку підтримання життєдіяльності на гідному рівні. Будинок пристарілих «Святогір'я» в Донецьку - це забезпечення гідної старості, затишок, комфорт і безпеку.

Послуги будинку престарілих

Пансіонат «Святогір'я» - це сучасний приватний будинок престарілих. Його рівень дозволяє оцінити широкий спектр послуг, що надаються. Дане спеціалізована установа разюче відрізняється від лікарні, хоспісу або державного будинку престарілих. Його організатори створили майже домашні умови проживання, оточили пенсіонерів увагою, теплотою, турботою. Подарували гідну старість.

Умови проживання

Пансіонат розміщений в сучасному затишному заміському котеджі, розташованому в екологічно чистій місцевості. Зручне розташування дозволяє швидко і без проблем дістатися сюди з будь-якої точки Донецька або області. Кімнати старих світлі, просторі, зі свіжим ремонтом і новими меблями. Вони обладнані необхідною побутовою технікою - кондиціонерами, телевізорами. У пансіонаті є можливість виходу в інтернет. Пенсіонери можуть підтримувати аудіо- та відеозв'язок зі своїми близькими, друзями, знайомими.

будинок престарілих у донецьку

В котеджі зручне планування, що дозволяє безпечно і комфортно пересуватися людям з обмеженими руховими можливостями - на візках, на милицях або ходунках. Просторі зали вміщають усіх охочих провести спільне дозвілля, свята, зустрічі. Затишні куточки дають можливість усамітнитися з книгою або поспілкуватися у вузькому колі. Постоялець сам може вибрати одиночне проживання або багатомісний номер. Домашній затишок створюють дорогі серцю речі, які можна привозити з собою.

Харчування

Важливою умовою підтримки здоров'я людини є правильне збалансоване харчування. У пансіонаті меню розроблено дієтологом з урахуванням особливостей організму літніх людей, а також їх стану здоров'я. У багаторазове харчування включені страви, добре засвоювані і забезпечують організм всіма необхідними речовинами.

Приготуванням їжі займаються професіонали. Страви тут відрізняються від «столовскіх». Вони смачні, різноманітні, поживні. Щоденне меню враховує побажання і переваги самих мешканців. Окремо готують їжу для тих пенсіонерів, у яких є проблеми з пережовування, ковтанням, засвоєнням або потребують спеціального дієтичного раціону.

Дозвілля та розваги

Люди, особливо літні, потребують спілкування, підтримці розумових процесів, фізичної активності та цікавому дозвіллі. До послуг постояльців зал для перегляду телепередач, фільмів, бібліотека з хорошою добіркою художньої літератури, журналів, газет.

Для розваги є різноманітні настільні ігри, набори для творчості. Організувати цікаве проведення часу, активний відпочинок допомагають аніматори. Для підтримки пам'яті, мислення проводять заняття психологи і реабілітологи. У пансіонаті організовують свята, сімейні торжества, концерти, зустрічі з відомими людьми, культурну програму.

Прогулянки на свіжому повітрі

Котедж оточений зеленою парковою зоною. Дерева, клумби з яскравими квітами, газони, галявини дозволяють насолоджуватися природою, дихати повітрям, приймати сонячні ванни. Для відпочинку встановлені лавки, затишні альтанки. У їх тіні можна читати, займатися рукоділлям, спілкуватися. На прогулянку щодня виходять все без винятку. Тим, хто самостійно не може це зробити, допомагають доглядальниці.

Медичний догляд і патронаж

Вікові хвороби і порушення вимагають професійної допомоги. Навчений персонал цілодобово стежить за станом здоров'я пенсіонерів, виконанням приписів лікаря, прийомом лікарських препаратів. За свідченнями проводяться обробка і профілактика пролежнів, зміна памперсів, масаж, уколи і крапельниці. Всім людям похилого віку щодня вимірюють тиск, температуру. Регулярно роблять тести на рівень цукру крові.

Персонал строго стежить за дотриманням призначень лікаря, контролює прийом препаратів, виконання процедур. Пансіонат тісно співпрацює з клінікою, лікарі якої консультують, обстежують людей похилого віку. При необхідності надають екстрену медичну допомогу.

Але головне - це атмосфера в «Святогір'я» в Донецьку. Тут літні люди не відчувають відірваності від життя, занедбаності, непотрібності. Тепле, дбайливе, шанобливе ставлення персоналу і доброзичливість до постояльців створюють унікальну обстановку, в якій люди похилого віку відчувають себе комфортно і безпечно.

ПРО БУДИНОК ПРЕСТАРІЛИХ СВЯТОГІР'Я

Альтернативный текст

Сучасний, насичений ритм життя не дозволяє нам належним чином подбати про свого літнього родича. Тим більше, що люди похилого віку потребують не тільки в догляді, а й медичної допомоги, спілкуванні, нових враженнях і приємних емоціях. Кращим виходом із ситуації стане звернення в приватний пансіонат «Святогір'я», співробітники якого забезпечать вашій близькій людині комфорт, безпеку, оточать її турботою і увагою.

Детальніше

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ

Якщо ви хочете оформити свого родича в приватний пансіонат для людей похилого віку «Святогір'я», то перше, що вам потрібно зробити - це зателефонувати за контактним номером телефону або скористатися формою зворотного зв'язку на офіційному сайті.

Наші консультанти детально дадуть відповідь на всі ваші питання, нададуть необхідну інформацію, що стосується оформлення. Після цього ви зможете особисто відвідати пансіонат, ознайомитися з умовами проживання, поспілкуватися з персоналом та іншими постояльцями та прийняти усвідомлене рішення.

Подивитися всі послуги