Турбота про людей похилого віку та інвалідів - важлива характеристика культури народу, його гуманності і розвитку. В Україні завжди було і є особливе ставлення до людей похилого віку. Але сучасне життя диктує свої правила - багато молодих людей не мають можливості доглядати за своїми старими родичами. Тому сьогодні будинку престарілих - одна з найважливіших форм тривалого стаціонарного перебування літніх людей, які потребують професійного догляду та життєзабезпечення.

будинок престарілих в горлівці

«Святогір'я» в Горлівці - це сучасний, створений за європейськими моделями приватний будинок престарілих, в якому старі можуть проживати тривалий час або отримувати допомогу на час реабілітації після важких захворювань, травматичних ушкоджень і оперативних втручань.

Переваги перебування в пансіонаті

Багато наших співвітчизників бояться проживання в будинку для літніх людей. Але, на відміну від старої системи державних установ, приватний пансіонаті для літніх людей - це формація абсолютно нового типу, в якій всі потребують допомоги і спеціального догляду старі забезпечуються:

  1. Комфортним, сучасним, зручним житлом. Пансіонат «Святогір'я» - це сучасний заміський котедж, планування якого розроблялася з урахуванням досліджень геронтологів і потреб людей з обмеженою фізичною активністю, інвалідів..

  2. Професійним доглядом. З віком накопичується кількість хронічних захворювань, які потребують медичного лікування, спеціального догляду і моніторингу стану. У домашніх умовах забезпечити такий догляд пенсіонерам неможливо. У Горлівці все співробітники пансіонату мають медичну освіту, спеціальну підготовку для забезпечення професійного догляду та надання екстреної допомоги постояльцям.

  3. Збалансованим багаторазовим харчуванням. Меню розробляють дієтологи-геронтологи. Страви готують професійні кухарі, що враховують особливості травлення у літніх пацієнтів. Тому страви в пансіонаті легкозасвоювані, смачні, що забезпечують організм всіма необхідними поживними речовинами (мінеральними сполуками, вітамінами).

  4. Цікавим і корисним проведенням часу. В даному закладі є все необхідне для занять творчістю, отримання свіжої інформації, розваг. Психологи і реабілітологи застосовують програми для підтримки ясності розуму, пам'яті, відновлення дрібної моторики рук і ін. Заняття проводяться в ігровій формі..

  5. Спілкуванням, психологічною підтримкою. Для літніх людей важливі не тільки побутові умови і медична допомога. Вони мають потребу в спілкуванні, підтримці, психологічної реабілітації. Завдяки зусиллям працівників пансіонату його мешканці відчувають себе спокійно, комфортно, безпечно..

  6. Прогулянками на свіжому повітрі. Деякі люди похилого віку роками не виходять зі своєї квартири в силу малорухомості, відсутність спеціально обладнаних ліфтів, сходових маршів. У пансіонаті для прогулянок є обладнана зелена зона, де літні люди можуть насолоджуватися свіжим повітрям, сонячними ваннами, отримувати заряд бадьорості і гарного настрою..

  7. Гігієнічним доглядом. У пансіонаті пенсіонерам не потрібно піклуватися про прибирання кімнати, зміні постільної білизни. Персонал всі турботи про підтримку чистоти і гігієни бере на себе. Постояльці, які не в змозі підтримувати особисту гігієну самостійно, отримують допомогу - доглядальниці допомагають їм справляти природні потреби, приймати ванну, доглядати за шкірою, волоссям, нігтями, голитися і т.д.

  8. Спеціальним обладнанням та ортопедичними посібниками. Для лежачих пацієнтів палати обладнані спеціальними багатофункціональними ліжками, протипролежневі Матраци, милицями, кріслами-каталками, ходунками. Завдяки цьому навіть інваліди та люди з особливими потребами можуть спілкуватися з іншими постояльцями, вести активний спосіб життя, брати участь в заходах і святкуваннях, переміщатися по території закладу і парку.

У звичайних квартирах відсутні умови і можливості забезпечення безпеки перебування людей похилого віку з обмеженими фізичними здібностями, психічними порушеннями. Навіть цілодобовий догляд доглядальниці не гарантує людям похилого віку психологічний комфорт. У будинку для літніх людей «Святогір'я» в Горлівці з ними працюють психологи, допомагаючи швидше адаптуватися, позбутися від стресу, відчути смак до життя.

Як оформитися в пансіонат?

Одним з важливих плюсів проживання в будинку для літніх людей «Святогір'я» є його вартість. Вона не перевищує суму, яку необхідно витратити для нормального змісту літньої людини вдома. Стати мешканцем дуже просто. Необхідно заповнити форму на сайті або зателефонувати.

Мінімальний пакет документів дозволяє швидко і без зусиль оформитися на проживання. Родичі можуть попередньо відвідати будинок престарілих, щоб оцінити якість послуг, що надаються, комфорт та мікроклімат в колективі.

ПРО БУДИНОК ПРЕСТАРІЛИХ СВЯТОГІР'Я

Альтернативный текст

Сучасний, насичений ритм життя не дозволяє нам належним чином подбати про свого літнього родича. Тим більше, що люди похилого віку потребують не тільки в догляді, а й медичної допомоги, спілкуванні, нових враженнях і приємних емоціях. Кращим виходом із ситуації стане звернення в приватний пансіонат «Святогір'я», співробітники якого забезпечать вашій близькій людині комфорт, безпеку, оточать її турботою і увагою.

Детальніше

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ

Якщо ви хочете оформити свого родича в приватний пансіонат для людей похилого віку «Святогір'я», то перше, що вам потрібно зробити - це зателефонувати за контактним номером телефону або скористатися формою зворотного зв'язку на офіційному сайті.

Наші консультанти детально дадуть відповідь на всі ваші питання, нададуть необхідну інформацію, що стосується оформлення. Після цього ви зможете особисто відвідати пансіонат, ознайомитися з умовами проживання, поспілкуватися з персоналом та іншими постояльцями та прийняти усвідомлене рішення.

Подивитися всі послуги