Якщо вашому хворому чи літньому родичу потрібно медичне транспортування, звертайтеся в приватний пансіонат для людей похилого віку «Святогір'я». Максимальний комфорт, оперативність і абсолютна безпека під час перевезення гарантовані.

Кому необхідна медичне транспортування?

Медичне перевезення — одна з найбільш затребуваних послуг. Допомога може знадобитися при переміщенні пацієнта з клініки додому або ж, навпаки, в пансіонат для людей похилого віку і т.д. Професійна транспортування на медичному автомобілі незамінна в наступних випадках:

 1. Важкі форми захворювань опорно-рухового апарату.

 2. Інвалідність.

 3. Параліч.

 4. Перенесені в недавньому часі або ж наявні в анамнезі пацієнта важкі захворювання.

 5. Часткове порушення рухової функції або повна її відсутність.

 6. Перенесені в недавньому часі хірургічні втручання, травматичні ушкодження.

Найчастіше організм літньої людини настільки ослаблений, що дорога в лікарню або пансіонат стає для нього непосильним завданням, що несе серйозні ризики для здоров'я. Не обійтися без професійної допомоги і в разі переміщення лежачих хворих.

Деякі сім'ї намагаються вирішити дану проблему самостійно, проте це, на думку лікарів, невиправдані ризики. Медичні автомобілі докорінно відрізняються від звичайних, тому поїздка виключає тряску і інші нюанси, здатні погіршити стан хворого.

Крім того, в медичній перевезення задіяні досвідчені, кваліфіковані фахівці, здатні надати допомогу хворому в дорозі, якщо виникне така необхідність. Тому не варто піддавати ризику здоров'я і життя близької людини. Куди розумніше буде звернутися за професійною допомогою.

Переваги медичного транспортування

Для медичного транспортування хворих використовуються спеціальні автомобілі з підвищеним рівнем комфортності, спеціальним обладнанням, носилками, інвалідними кріслами, зручними сидіннями для осіб, які супроводжують пацієнта. Є в машині і кондиціонер, що дозволяє підтримувати оптимальний для хворого температурний режим.

При необхідності співробітники пансіонату завжди нададуть хворому своєчасну медичну допомогу, що дозволить уникнути вкрай несприятливих наслідків. Якщо у людини порушена рухова функція, і він не можете пересуватися самостійно, співробітники пансіонату за допомогою носилок, каталки, інвалідного крісла доставлять його буквально від ліжка до ліжка.

При необхідності пацієнту нададуть також милиці, ходунки, інвалідну коляску для зручного пересування. Таким чином, при послузі професійної медичної перевезення людині гарантуються комфорт і безпеку навіть при переміщенні на далекі відстані. Звичайно, можна скористатися послугами, пропонованими «Швидкою допомогою». Однак приватна служба медичного транспортування характеризується наявністю наступних надзвичайно важливих переваг:

 1. Комфортабельні медичні автомобілі, оснащені всім необхідним для переміщення хворого.

 2. Індивідуальний підхід (враховується стан здоров'я пацієнта, вік, історія хвороби, медичні показання і т.д.).

 3. Швидка і оперативна доставка.

 4. Можливість супроводу хворого його родичами.

 5. Додаткова послуга супроводу пацієнта медичними фахівцями.

 6. Оформлення повного пакету документів, необхідних для медичного транспортування.

 7. Гарантія безпеки.

Медичне перевезення пансіонату — послуга, яка завоювала безліч позитивних, вдячних відгуків від родичів пацієнтів. Що ж стосується вартості транспортування, то вона цілком розумна, демократична і доступна для кожного.

Вартість послуги

Вартість медичного транспортування залежить від декількох факторів:

 1. Відстані від пункту прибуття машини до місця призначення.

 2. Наявності необхідності у використанні носилок.

 3. Стану здоров'я пацієнта (потреби в додатковому обладнанні і супроводі хворого медичними фахівцями).

Дане питання вирішується в індивідуальному порядку, а ціна послуги фіксується в офіційному договорі.

Як замовити медичне транспортування?

Скористатися послугою медичного транспортування можна в будь-який час, оскільки пансіонат працює в цілодобовому режимі без перерв і вихідних. Однак краще робити це заздалегідь, щоб знайти підходящий автомобіль, дати можливість підготуватися персоналу і самому хворому.

Для того щоб замовити послугу медичного перевезення, досить просто зателефонувати в приватний пансіонат для людей похилого віку «Святогір'я» і обговорити всі нюанси з консультантами.

ПРО БУДИНОК ПРЕСТАРІЛИХ СВЯТОГІР'Я

Альтернативный текст

Сучасний, насичений ритм життя не дозволяє нам належним чином подбати про свого літнього родича. Тим більше, що люди похилого віку потребують не тільки в догляді, а й медичної допомоги, спілкуванні, нових враженнях і приємних емоціях. Кращим виходом із ситуації стане звернення в приватний пансіонат «Святогір'я», співробітники якого забезпечать вашій близькій людині комфорт, безпеку, оточать її турботою і увагою.

Детальніше

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ

Якщо ви хочете оформити свого родича в приватний пансіонат для людей похилого віку «Святогір'я», то перше, що вам потрібно зробити - це зателефонувати за контактним номером телефону або скористатися формою зворотного зв'язку на офіційному сайті.

Наші консультанти детально дадуть відповідь на всі ваші питання, нададуть необхідну інформацію, що стосується оформлення. Після цього ви зможете особисто відвідати пансіонат, ознайомитися з умовами проживання, поспілкуватися з персоналом та іншими постояльцями та прийняти усвідомлене рішення.

Подивитися всі послуги