Якщо у вашій родині є літній родич, який потребує постійної допомоги й опіки, то проблема має кілька варіантів рішення. Наприклад, покинути роботу та присвятити себе догляду за близьким, або ж найняти доглядальницю, але не факт, що вона буде сумлінно виконувати свої обов'язки під час вашої відсутності. Тому все більше людей вибирають звернення в спеціалізований приватний пансіонат для людей похилого віку «Святогір'я». Цей заклад за довгий час своєї роботи заслужив бездоганну репутацію і безліч вдячних відгуків. Ви можете не сумніватися, що ваша близька людина буде доглянутою, оточена турботою і увагою, отримає необхідний догляд і професійну медичну допомогу.

Що входить у вартість програми проживання в приватному пансіонаті?

Всупереч поширеній думці, оформити літнього родича в приватний пансіонат доступно практично кожному. Це мінімальні витрати, такі ж як в клініках, будинках престарілих. Вартість проживання включає в себе:

 • збалансоване, 5-разове харчування;
 • послуги медичного та обслуговуючого персоналу;
 • вирішення побутових питань (прибирання, прання, приготування, закупівля продуктів);
 • проживання в комфортабельних номерах, оснащених всім необхідним;
 • лікувальні препарати;
 • гігієнічні засоби.

На вартість проживання впливає і такий фактор, як розміщення постояльця, мебелі, якою буде обладнана його кімната. Якщо людина проживає в окремому номері, то ціна буде, відповідно, вище, ніж при розміщенні в кімнаті з сусідами. Має значення і те, чи потребує літня людина в медичній допомозі, послуги доглядальниці.

У цілому вартість проживання в приватному пансіонаті для літніх людей залежить від стану самої людини та побажань його родича. Є ряд додаткових послуг, які обумовлюються в індивідуальному порядку й надаються за окрему плату.

Дуже важливо розуміти, що ви не просто платите за проживання вашого родича, а й висловлюєте таким чином свою любов і турботу по відношенню до нього, забезпечуючи пенсіонеру комфортну, безпечну, наповнену приємними емоціями старість.

Наші ціни

Вартість проживання у приватному пансіонаті для літніх людей гранично демократична та доступна для кожного. Найголовніше наша перевага - це фіксована ціна. Адже багато приватних установ подібного профілю постійно піднімають вартість своїх послуг.

Оформивши свого родича в наш пансіонат, ви можете не сумніватися в його безпеці. Досвідчені, кваліфіковані медичні фахівці подбають про здоров'я постояльця. Крім того, проживання в пансіонаті робить життя людей похилого віку яскравим, цікавим, емоційно насиченим.

Люди похилого віку, котрі мають серйозні проблеми зі здоров'ям або порушення рухової функції, отримують унікальну можливість соціалізації, повноцінного спілкування зі своїми однолітками. Сам пансіонат розташовується в екологічно чистому районі з прекрасним парком навколо, де постояльці можуть здійснювати прогулянки, дихати свіжим повітрям і насолоджуватися мальовничими пейзажами.

Послуги та пропозиції

Своїм постояльцям наш пансіонат пропонує комплекс додаткових послуг:

 • Організацію цікавого, захоплюючого, розвиваючого дозвілля.
 • Можливість проведення лікувальних курсів і реабілітаційних програм.
 • Догляд за інвалідами та лежачими хворими.
 • Професійну психологічну допомогу.
 • Проведення профілактичних заходів.
 • Регулярний медичний огляд, моніторинг стану здоров'я постояльців.
 • Контроль за своєчасним прийомом лікарських препаратів і дотриманням інших лікарських приписів.
 • Розробку індивідуального дієтичного меню для постояльців, які страждають певними захворюваннями.

Ми намагаємося підтримувати тісний зв'язок із родичами наших постояльців. Зручна транспортна розв'язка та гнучкий графік роботи центру дозволяють членам сім'ї відвідувати близьку людину так часто, як вони того побажають. Отримати більш детальну інформацію, розрахувати вартість проживання ви можете, зателефонувавши в пансіонат або заповнивши форму зворотного зв'язку на офіційному сайті.

ПРО БУДИНОК ПРЕСТАРІЛИХ СВЯТОГІР'Я

Альтернативный текст

Сучасний, насичений ритм життя не дозволяє нам належним чином подбати про свого літнього родича. Тим більше, що люди похилого віку потребують не тільки в догляді, а й медичної допомоги, спілкуванні, нових враженнях і приємних емоціях. Кращим виходом із ситуації стане звернення в приватний пансіонат «Святогір'я», співробітники якого забезпечать вашій близькій людині комфорт, безпеку, оточать її турботою і увагою.

Детальніше

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ

Якщо ви хочете оформити свого родича в приватний пансіонат для людей похилого віку «Святогір'я», то перше, що вам потрібно зробити - це зателефонувати за контактним номером телефону або скористатися формою зворотного зв'язку на офіційному сайті.

Наші консультанти детально дадуть відповідь на всі ваші питання, нададуть необхідну інформацію, що стосується оформлення. Після цього ви зможете особисто відвідати пансіонат, ознайомитися з умовами проживання, поспілкуватися з персоналом та іншими постояльцями та прийняти усвідомлене рішення.

Подивитися всі послуги