Рано чи пізно приходить час, коли з-за віку, проблем зі здоров'ям людина не здатна самостійно себе обслуговувати і їй потрібна постійна стороння допомога. В такому випадку краще всього звернутися до приватного будинку престарілих в Маріуполі «Святогір'я». Співробітники цієї установи знають, як забезпечити пенсіонеру безпечну, спокійну, комфортну і гідну старість.

Проживання пенсіонерів в пансіонаті

Сам будинок престарілих розташований в екологічно чистому районі міста, неподалік від громадського транспорту. Завдяки цьому близькі старого можуть провідувати його в будь-який зручний час, а також забирати додому, наприклад, на вихідні чи свята. У пансіонаті домашня затишна обстановка.

Всі постояльці проживають в комфортабельних номерах, оснащених сучасними зручними меблями і технікою. Люди похилого віку можуть самі вибирати собі сусідів, а для любителів тиші і спокою є можливість розміститися в одномісному номері.

пансіонат для літніх людей

На території пансіонату розташовується мальовничий парк з лавочками, алеями і альтанками. Тут літні люди можуть гуляти, дихати свіжим повітрям і насолоджуватися красою природи. Всі побутові питання, такі як прибирання приміщень, прання, прасування, приготування їжі, повністю беруть на себе співробітники пансіонату.

При необхідності постояльці також отримують грамотний гігієнічний догляд, допомогу у виконанні щоденних завдань, професійне медичне обслуговування. Велика увага приділяється організації дозвілля, захоплюючого і цікавого, що наповнює життя пенсіонерів новими враженнями, яскравими емоціями.

Як харчуються люди похилого віку?

Людям у віці необхідний особливий раціон - легкий, насичений корисними мінералами і вітамінами. А при наявності певних захворювань їм важливо дотримуватися відповідного дієтхарчування. З цієї причини розробці збалансованого раціону приділяється особлива увага. Меню для людей похилого віку становить професійний лікар-дієтолог.

При цьому враховуються не тільки специфічні потреби старечого організму, але і лікарські рекомендації, побажання і смакові переваги самих пенсіонерів. Досвідчені кухарі точно знають, як догодити в їжі примхливим літнім людям, зробивши їх щоденне меню дуже смачним, корисним, і не таким одноманітним. Для постояльців, які потребують дотриманні дієти, розробляється індивідуальне меню.

Дозвілля та розваги

Найбільше люди похилого віку страждають від самотності, монотонності життя, дефіциту спілкування. А проживання в спеціальній установі в оточенні своїх ровесників повністю вирішує це питання. У пансіонаті пенсіонери отримують можливість повноцінно спілкуватися, знаходити собі нових друзів і різні хобі.

В установі організовуються різноманітні секції за інтересами, проводяться тематичні вечірки, свята, культурно-розважальні заходи. Також постояльці постійно гуляють по паркових алеях, роблять лікувальну гімнастику, займаються спортом, переглядають фільми і різні передачі, грають в ігри і влаштовують дружні веселі чаювання.

Такий насичений і різноманітне дозвілля дарує безліч піднімає настрій, сприятливо позначається як на фізичному здоров'ї пенсіонерів, так і на їх психоемоційному стані.

Догляд та медичні послуги

Велика частина людей в літньому віці має хронічні захворювання або будь-які інші проблеми зі здоров'ям. Тому в пансіонаті працює досвідчений медичний персонал і є всі ресурси для надання постояльцям грамотної, своєчасно наданій допомозі.

Тут створені оптимальні умови для проведення терапевтичних курсів і реабілітаційних програм. Щодня проводяться профілактичні огляди. Співробітники не тільки виконують медичні маніпуляції, але і контролюють, щоб старий своєчасно приймав медикаменти, дотримувався режиму дня та інших лікарських приписів.

Окремої уваги потребують лежачі пацієнти, інваліди, люди з серйозними захворюваннями. Для них палати облаштовані відповідним чином. Цілодобово з пацієнтом знаходиться доглядальниця, яка допомагає йому переодягатися, приймати пишу, переміщатися по території пансіонату.

Також людям похилого віку пропонується допомога в:

  • умиванні;

  • проведенні банних процедур;;

  • підстригання волосся та нігтів;

  • заміні підгузок;

  • голінні;

  • зміні білизни.

Крім того, проводяться протипролежневі заходи і вживаються заходи щодо попередження розвитку застійних явищ. Найважливішою перевагою приватного будинку престарілих вважаються його кваліфіковані фахівці, які до кожного проживає ставляться з любов'ю, теплотою, добротою і увагою. Перебування в пансіонаті покращує життя пенсіонерів в усіх відношеннях.

Пансіонат в Маріуполі «Святогір'я» - це щаслива старість, яку ви можете подарувати своїй близькій людині.

ПРО БУДИНОК ПРЕСТАРІЛИХ СВЯТОГІР'Я

Альтернативный текст

Сучасний, насичений ритм життя не дозволяє нам належним чином подбати про свого літнього родича. Тим більше, що люди похилого віку потребують не тільки в догляді, а й медичної допомоги, спілкуванні, нових враженнях і приємних емоціях. Кращим виходом із ситуації стане звернення в приватний пансіонат «Святогір'я», співробітники якого забезпечать вашій близькій людині комфорт, безпеку, оточать її турботою і увагою.

Детальніше

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ

Якщо ви хочете оформити свого родича в приватний пансіонат для людей похилого віку «Святогір'я», то перше, що вам потрібно зробити - це зателефонувати за контактним номером телефону або скористатися формою зворотного зв'язку на офіційному сайті.

Наші консультанти детально дадуть відповідь на всі ваші питання, нададуть необхідну інформацію, що стосується оформлення. Після цього ви зможете особисто відвідати пансіонат, ознайомитися з умовами проживання, поспілкуватися з персоналом та іншими постояльцями та прийняти усвідомлене рішення.

Подивитися всі послуги