Рано чи пізно приходить час, коли з-за віку, проблем зі здоров'ям людина не здатна самостійно себе обслуговувати і їй потрібна постійна стороння допомога. В такому випадку краще всього звернутися до приватного будинку престарілих в Маріуполі «Святогір'я». Співробітники цієї установи знають, як забезпечити пенсіонеру безпечну, спокійну, комфортну і гідну старість.

Проживання пенсіонерів в пансіонаті

Сам будинок престарілих розташований в екологічно чистому районі міста, неподалік від громадського транспорту. Завдяки цьому близькі старого можуть провідувати його в будь-який зручний час, а також забирати додому, наприклад, на вихідні чи свята. У пансіонаті домашня затишна обстановка.

Всі постояльці проживають в комфортабельних номерах, оснащених сучасними зручними меблями і технікою. Люди похилого віку можуть самі вибирати собі сусідів, а для любителів тиші і спокою є можливість розміститися в одномісному номері.

пансіонат для літніх людей

На території пансіонату розташовується мальовничий парк з лавочками, алеями і альтанками. Тут літні люди можуть гуляти, дихати свіжим повітрям і насолоджуватися красою природи. Всі побутові питання, такі як прибирання приміщень, прання, прасування, приготування їжі, повністю беруть на себе співробітники пансіонату.

При необхідності постояльці також отримують грамотний гігієнічний догляд, допомогу у виконанні щоденних завдань, професійне медичне обслуговування. Велика увага приділяється організації дозвілля, захоплюючого і цікавого, що наповнює життя пенсіонерів новими враженнями, яскравими емоціями.

Як харчуються люди похилого віку?

Людям у віці необхідний особливий раціон - легкий, насичений корисними мінералами і вітамінами. А при наявності певних захворювань їм важливо дотримуватися відповідного дієтхарчування. З цієї причини розробці збалансованого раціону приділяється особлива увага. Меню для людей похилого віку становить професійний лікар-дієтолог.

При цьому враховуються не тільки специфічні потреби старечого організму, але і лікарські рекомендації, побажання і смакові переваги самих пенсіонерів. Досвідчені кухарі точно знають, як догодити в їжі примхливим літнім людям, зробивши їх щоденне меню дуже смачним, корисним, і не таким одноманітним. Для постояльців, які потребують дотриманні дієти, розробляється індивідуальне меню.

Дозвілля та розваги

Найбільше люди похилого віку страждають від самотності, монотонності життя, дефіциту спілкування. А проживання в спеціальній установі в оточенні своїх ровесників повністю вирішує це питання. У пансіонаті пенсіонери отримують можливість повноцінно спілкуватися, знаходити собі нових друзів і різні хобі.

В установі організовуються різноманітні секції за інтересами, проводяться тематичні вечірки, свята, культурно-розважальні заходи. Також постояльці постійно гуляють по паркових алеях, роблять лікувальну гімнастику, займаються спортом, переглядають фільми і різні передачі, грають в ігри і влаштовують дружні веселі чаювання.

Такий насичений і різноманітне дозвілля дарує безліч піднімає настрій, сприятливо позначається як на фізичному здоров'ї пенсіонерів, так і на їх психоемоційному стані.

Догляд та медичні послуги

Велика частина людей в літньому віці має хронічні захворювання або будь-які інші проблеми зі здоров'ям. Тому в пансіонаті працює досвідчений медичний персонал і є всі ресурси для надання постояльцям грамотної, своєчасно наданій допомозі.

Тут створені оптимальні умови для проведення терапевтичних курсів і реабілітаційних програм. Щодня проводяться профілактичні огляди. Співробітники не тільки виконують медичні маніпуляції, але і контролюють, щоб старий своєчасно приймав медикаменти, дотримувався режиму дня та інших лікарських приписів.

Окремої уваги потребують лежачі пацієнти, інваліди, люди з серйозними захворюваннями. Для них палати облаштовані відповідним чином. Цілодобово з пацієнтом знаходиться доглядальниця, яка допомагає йому переодягатися, приймати пишу, переміщатися по території пансіонату.

Також людям похилого віку пропонується допомога в:

  • умиванні;

  • проведенні банних процедур;;

  • підстригання волосся та нігтів;

  • заміні підгузок;

  • голінні;

  • зміні білизни.

Крім того, проводяться протипролежневі заходи і вживаються заходи щодо попередження розвитку застійних явищ. Найважливішою перевагою приватного будинку престарілих вважаються його кваліфіковані фахівці, які до кожного проживає ставляться з любов'ю, теплотою, добротою і увагою. Перебування в пансіонаті покращує життя пенсіонерів в усіх відношеннях.

Пансіонат в Маріуполі «Святогір'я» - це щаслива старість, яку ви можете подарувати своїй близькій людині.