Лежачі хворі вимагають цілодобової допомоги, грамотного догляду та уваги. У божевільних темпо-ритмах сучасного світу у членів сім'ї зазвичай не вистачає часу, щоб належним чином подбати про свого хворого родича. Що ж робити в такій ситуації? Оптимальним вирішенням проблеми буде звернення в приватний пансіонат для людей похилого віку «Святогір'я». У цій установі працюють справжні професіонали, здатні надати в тому числі й медичну допомогу, а також створені всі умови для комфортного життя лежачих хворих.

Які послуги надаються лежачим хворим?

У пансіонаті для постояльців з обмеженою руховою функцією обладнані спеціальні кімнати, оснащені медичними меблями, кнопкою виклику фахівця. При цьому тут панує затишна, домашня атмосфера, яка анітрохи не нагадує лікарняні палати. Лежачим хворим надається комплекс медичних послуг:

 • постановка уколів (підшкірних, внутрішньовенних, внутрішньом'язових);
 • постановка крапельниць;
 • вимірювання частоти пульсу, показників артеріального тиску, температури тіла;
 • фізіотерапевтичні процедури;
 • лікування і профілактика пролежнів;
 • контроль за своєчасним прийомом прописаних лікарем медикаментозних препаратів;
 • дихальна гімнастика;
 • заходи, спрямовані на попередження розвитку застійної пневмонії, серцевої недостатності.

Поруч із пацієнтом завжди знаходиться досвідчена доглядальниця, яка допомагає йому у виконанні побутових завдань, прийомі їжі, зміні положення тіла, пересування територією пансіонату та прилеглої до нього парковою зоною. Регулярно постояльці проходять комплексне медичне обстеження, здають аналізи, що дозволяють відстежити динаміку та при необхідності скоригувати схему лікування.

Співробітники центру також дбають про те, щоб пацієнт виглядав доглянутим і охайним, допомагаючи йому у виконанні таких гігієнічних процедур, як купання, умивання, стрижка нігтів і волосся, догляд за ротовою порожниною. Люди похилого віку, особливо лежачі, часто страждають від депресії, втрачають інтерес до життя, відчувають себе тягарем для оточуючих. З цієї причини співробітники пансіонату пропонують своїм підопічним і грамотну психологічну допомогу, не менш важливу для людей похилого віку, ніж медична.

Лежачі хворі щодня здійснюють прогулянки на свіжому повітрі в інвалідному кріслі за допомогою доглядальниці, спілкуються з однолітками та персоналом, беруть участь у різних заходах, що проводяться в пансіонаті. Таким чином, людина отримує унікальну можливість жити повноцінним, насиченим новими подіями, емоціями та враженнями життям.

Про переваги пансіонату

Приватний пансіонат для людей похилого віку «Святогір'я» характеризується рядом переваг, що вигідно виділяють його на тлі інших спеціалізованих установ подібного профілю. До їх числа можна віднести наступне:

 • Проведення призначеного лікарем терапевтичного курсу.
 • Застосування кращих методик стаціонарного догляду за лежачими хворими, що практикуються в передових європейських та американських клініках.
 • 5-разове дієтичне харчування, розроблене професійним дієтологом з урахуванням всіх особливостей організму літньої людини та його смакових переваг, конкретного захворювання, лікарських рекомендацій.
 • Постійне спостереження медичних фахівців.
 • Штат досвідчених, професійних співробітників.
 • Регулярний контроль за станом хворого та динамікою патологічного процесу.
 • Наявність сучасної техніки, високоточного обладнання, медикаментозних препаратів нового покоління.
 • Проведення реабілітаційних, профілактичних, відновлювальних програм.
 • Наявність якісних матеріалів, що сприяють прискореному одужанню.
 • Можливість соціалізації лежачого хворого, повноцінного спілкування.
 • Організація дозвілля і вільного часу.
 • Доступна, демократична цінова політика.
 • Численні вдячні відгуки від самих постояльців і їх родичів.

Дуже важливо, що, на відміну від більшості доглядальниць, співробітники пансіонату відносяться до своїх підопічних з щирим теплом, турботою, увагою. Вони вміють знайти підхід навіть до дуже складного пацієнтові, завжди готові вислухати його, надати йому таку необхідну моральну підтримку.

Спілкування хворого з родичами також не обмежується. Пансіонат знаходиться в екологічно чистому районі зі зручною транспортною розв'язкою. Тому члени сім'ї можуть відвідувати свого близької людини так часто, як самі того побажають. Довіряючи життя і здоров'я свого літнього родича з важким захворюванням справжнім професіоналам, ви можете бути повністю впевнені в його безпеці.

Поширені запитання

Вартість визначається індивідуально та залежить від таких факторів, як стан здоров'я людини, необхідність у допомозі цілодобової доглядальниці, потреба в проведенні певних медичних процедур. Розрахувати точну вартість проживання можна, зв'язавшись із фахівцями центру за контактним номером телефону, скориставшись формою зворотного зв'язку на сайті або ж особисто відвідавши наш пансіонат.

Ви можете не перейматися з цього приводу. Для постояльців, що мають певні захворювання, що вимагають дотримання дієти, наш професійний дієтолог розробляє індивідуальне меню з урахуванням всіх рекомендацій лікаря. Крім того, ми намагаємося зробити меню пацієнтів не тільки корисним, але й смачним, різноманітним, оптимально збалансованим.

Програма дозвілля включає в себе організацію груп за інтересами, різних творчих гуртків, щоденні прогулянки на свіжому повітрі. Переміщення по території пансіонату та в парку здійснюється за допомогою доглядальниць. Завдяки їх послуг і спеціальному обладнанню наші підопічні грають в настільні ігри, займаються рукоділлям або своїм улюбленим хобі, дихальною гімнастикою, переглядають фільми й телепередачі. До послуг постояльців надана чудова бібліотека. Доглядальниці також багато часу приділяють спілкуванню з лежачими хворими, розмовляють з ними, читають книги, журнали.

ПРО БУДИНОК ПРЕСТАРІЛИХ СВЯТОГІР'Я

Альтернативный текст

Сучасний, насичений ритм життя не дозволяє нам належним чином подбати про свого літнього родича. Тим більше, що люди похилого віку потребують не тільки в догляді, а й медичної допомоги, спілкуванні, нових враженнях і приємних емоціях. Кращим виходом із ситуації стане звернення в приватний пансіонат «Святогір'я», співробітники якого забезпечать вашій близькій людині комфорт, безпеку, оточать її турботою і увагою.

Детальніше

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ

Якщо ви хочете оформити свого родича в приватний пансіонат для людей похилого віку «Святогір'я», то перше, що вам потрібно зробити - це зателефонувати за контактним номером телефону або скористатися формою зворотного зв'язку на офіційному сайті.

Наші консультанти детально дадуть відповідь на всі ваші питання, нададуть необхідну інформацію, що стосується оформлення. Після цього ви зможете особисто відвідати пансіонат, ознайомитися з умовами проживання, поспілкуватися з персоналом та іншими постояльцями та прийняти усвідомлене рішення.

Подивитися всі послуги