Літнім людям, особливо тим, які мають проблеми зі здоров'ям, вкрай складно вирішувати звичайні побутові питання самостійно. Крім того, вони потребують турботи, грамотного лікування. Професійний догляд за людьми похилого віку в Краматорську, що включає в себе медичну та психологічну допомогу, організацію дозвілля, пропонує приватний пансіонат «Святогір'я». Тут ваші любі старенькі будуть у повній безпеці, оточені комфортом увагою і простим людським теплом.

Професійний догляд за людьми похилого віку в пансіонаті «Святогір'я» 

Догляд і турбота

Постояльці проживають в затишних номерах, по-домашньому обставленими і оснащеними всім необхідним для комфортного життя. Співробітники пансіонату повністю беруть на себе організацію побутових питань, тому людям похилого віку не доводиться турбуватися про харчування, прибирання, прання.

При необхідності людині надається допомога в проведенні гігієнічних процедур (купання, перевдягання, заміна натільної і постільної білизни, стрижка волосся і нігтів). Поруч з інвалідами, лежачими хворими цілодобово знаходиться досвідчена доглядальниця, яка сприяє в прийомі їжі, переміщенні по території пансіонату, проводить заходи, спрямовані на профілактику пролежнів, явищ застійного характеру.

Турбота про літніх людей передбачає і надання психологічної допомоги. Завдяки психологам старенькі швидко адаптуються в нових умовах, долають депресивні стани, почуття самотності і починають знову радіти життю. Дуже важливо, що персонал не просто виконує свою роботу, а й ставиться до кожного постояльця з щирою турботою, теплом і увагою.

Медична допомога

Проживання в пансіонаті передбачає щоденний моніторинг стану здоров'я літніх людей. Фахівці перевіряють такі показники, як артеріальний тиск, рівень глюкози в крові, температуру тіла, частоту пульсу. Регулярно проводяться комплексні профілактичні огляди, лабораторні дослідження.

У пансіонаті є все необхідне обладнання і якісні препарати, працюють грамотні фахівці, здатні надати людям похилого віку професійну медичну допомогу. Тут створені оптимальні умови для лікування або відновлення літніх людей.

Доглядальниці та медсестри стежать за тим, щоб пацієнти правильно харчувалися, дотримувалися режиму, вчасно приймали прописані лікарем медикаменти, виконували лікарські рекомендації. Співпраця зі службою «Швидкої допомоги» і цілодобове спостереження дозволяють гарантувати абсолютну безпеку постояльців.

Дієтичне харчування

Меню літньої людини обов'язково має бути легким, різноманітним, правильно збалансованим. Постояльцям надається 5-разове харчування, розроблене досвідченим дієтологом. Раціон складається з урахуванням особливих потреб організму, лікарських рекомендацій і смакових уподобань самих пенсіонерів.

Фахівці центру дбають про те, щоб меню було не тільки корисним, але і смачним. Для пацієнтів, що мають певні захворювання й вимагають дотримання дієти, складається індивідуальний раціон.

Дозвілля та соціалізація

Можливість повноцінного спілкування, активної соціалізації – це основні переваги пансіонату. У домашніх умовах старенькі часто страждають від почуття самотності і відчуття власної непотрібності. У центрі постояльці знаходяться в колі своїх однолітків, спілкуються між собою, з персоналом, створюють групи за інтересами.

Співробітники пансіонату розуміють, як важливо наповнити життя старенької людини новими враженнями і позитивними емоціями. Тому постояльці займаються творчістю і спортом, регулярно здійснюють прогулянки в прилеглому до території парку, читають, дивляться фільми і телепередачі, грають в настільні ігри.

Дружні чаювання, концерти, культурні заходи, різні свята і торжества дозволяють максимально урізноманітнити дозвілля літньої людини. У пансіонаті навіть пацієнти з порушеннями рухової функції отримують унікальну можливість спілкуватися з іншими людьми, гуляти, брати участь у всіх заходах. Таке насичене суспільне життя позитивно позначається не тільки на настрої, але і на здоров'ї людей похилого віку.

Підтримується і зв'язок з близькими людьми. Завдяки зручному місцю розташування члени сім'ї можуть часто відвідувати своїх родичів, забирати їх додому на свята і вихідні дні.

Наші переваги

Приватний будинок для людей похилого віку в Краматорську «Святогір'я» має наступні переваги:

  • максимальний комфорт і домашню атмосферу;
  • команду кваліфікованих фахівців, що мають великий досвід роботи з людьми похилого віку;
  • тепле і душевне ставлення до постояльців;
  • індивідуальний підхід;
  • широкий спектр послуг, які надаються.

Подаруйте своїй близькій людині щасливу і безпечну старість, наповнену позитивними емоціями.

ПРО БУДИНОК ПРЕСТАРІЛИХ СВЯТОГІР'Я

Альтернативный текст

Сучасний, насичений ритм життя не дозволяє нам належним чином подбати про свого літнього родича. Тим більше, що люди похилого віку потребують не тільки в догляді, а й медичної допомоги, спілкуванні, нових враженнях і приємних емоціях. Кращим виходом із ситуації стане звернення в приватний пансіонат «Святогір'я», співробітники якого забезпечать вашій близькій людині комфорт, безпеку, оточать її турботою і увагою.

Детальніше

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ

Якщо ви хочете оформити свого родича в приватний пансіонат для людей похилого віку «Святогір'я», то перше, що вам потрібно зробити - це зателефонувати за контактним номером телефону або скористатися формою зворотного зв'язку на офіційному сайті.

Наші консультанти детально дадуть відповідь на всі ваші питання, нададуть необхідну інформацію, що стосується оформлення. Після цього ви зможете особисто відвідати пансіонат, ознайомитися з умовами проживання, поспілкуватися з персоналом та іншими постояльцями та прийняти усвідомлене рішення.

Подивитися всі послуги